Vatandaştan CHP’li Öztrak’a: Muhalefet yeter artık yapmayın, Avrupa ile savaşıyor bir de sizlerle savaştırmayın

Kahramanmaraş’ta esnaf ziyaretinde bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak’a bir vatandaş, “Muhalefet kâfi artık yapmayın. Şayet bir yere gelmek …

31.03.2022
Vatandaştan CHP’li Öztrak’a: Muhalefet yeter artık yapmayın, Avrupa ile savaşıyor bir de sizlerle savaştırmayın

Kahramanmaraş’ta esnaf ziyaretinde bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak’a bir vatandaş, “Muhalefet kâfi artık yapmayın. Şayet bir yere gelmek istiyorsanız size bu ülkede vatandaş olarak oy vermemizi istiyorsanız lütfen Tayyip Erdoğan’a takviye çıkın. Avrupa ile savaşıyor ve bir de sizlerle savaştırmayın. Hepimiz Müslüman’ız” diye tepki gösterdi.

CHP’li milletvekilleri ile bir dizi temaslarda bulunmak üzere Kahramanmaraş’a gelen CHP Sözcüsü Faik Öztrak, kent merkezinde fkent aydın haberleriliyet göstersen esnafları ziyaret etti.

“YETER ARTIK YAPMAYIN”

Alışverişler hakkında bilgiler alan CHP Sözcüsü Öztrak’a ziyareti sırasında bir vatandaş tepki gösterdi. Yaşanan diyalogda bayan müşteri, “Muhalefet kâfi artık yapmayın. Şayet bir yere gelmek istiyorsanız size bu ülkede vatandaş olarak oy vermemizi istiyorsanız lütfen Tayyip Erdoğan’a dayanak çıkın. Avrupa ile savaşıyor ve bir de sizlerle savaştırmayın. Hepimiz Müslüman’ız” dedi.

“İYİ SAVAŞMIYOR”

CHP’li Öztrak ise, “Hiç kimseyi bizle savaştırmıyoruz bilakis, düzgün savaşması için gerekenleri söylüyoruz. Düzgün savaşmıyor” karşılığını verdi. Bunun üzerine vatandaş, “Tayyip Erdoğan’ın lütfen gerisinde olalım hepimiz” derken, Öztrak ise, “Aman dikkat savaşıyor mu savaşmıyor mu bakarsınız” dedi.

“NEDEN KÖSTEK OLUYORSUNUZ”

CHP’lilere tepki gösteren ve Recep Tayyip Erdoğan’a takviye isteyen Gülay Tartıcı, “Ben alışveriş yaparken bana merhabalar diye selam verdiler. Bende kendilerine lütfen sizden tek ricam dünya önderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkın. Dış güçlerle zati uğraşıyor bir de iç güçlerde siz olarak, neden Recep Tayyip Erdoğan’a takviye durmamız gerekirken neden köstek oluyorsunuz, hiç mi bu adam hakikat bir hareket yapmadı, bu beşere neden sahip çıkmıyorsunuz dedim. Benden oy istiyorsanız şayet ki, şu ülke için bir yanlışsız düzgün hareket yapın bende size oyumu vereyim dedim. Lakin adamlar yanıt veremediler” diye konuştu.

Esnaf ziyareti sonrası CHP’li küme, parti binasına geçti.

aydın haberleri / Siyaset

Chp,Tayyip ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri