Yakamoz S-245 konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Yakamoz S-245 nerede çekildi, hangi il ve ilçede çekildi? Yakamoz S-245 uyarlama mı?

Netflix’in yeni Türk imali Yakamoz S-245’ün birinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Büyük beğeni toplayan fragmanın akabinde izleyiciler, Yakamoz S …

30.03.2022
Yakamoz S-245 konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Yakamoz S-245 nerede çekildi, hangi il ve ilçede çekildi? Yakamoz S-245 uyarlama mı?

Netflix’in yeni Türk imali Yakamoz S-245’ün birinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Büyük beğeni toplayan fragmanın akabinde izleyiciler, Yakamoz S-245 konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Yakamoz S-245 nerede çekildi, hangi vilayet ve ilçede çekildi? Yakamoz S-245 uyarlama mı? merak etti. Pekala, Yakamoz S-245 ne demek? S-245 ne manaya geliyor? Yakamoz S-245 nerede geçiyor? Yakamoz S-245 uyarlama mı? İşte ayrıntılar…

Yakamoz, birinci kısmı 20 Nisan 2022 tarihinde yayınlanması planlanan, direktör koltuğuna Tolga Karaçelik’in oturduğu, senaryosunu Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak’ın yazdığı, başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin olduğu aksiyon ve dram çeşidindeki Netflix’in Türk yepyeni internet dizisi. Yakamoz S-245 konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Yakamoz S-245 nerede çekildi, hangi vilayet ve ilçede çekildi? Yakamoz S-245 uyarlama mı?

YAKAMOZ S-245 KONUSU NEDİR?

Denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan deniz biyoloğu Arman, Dünya’yı altüst eden bir felaketin akabinde mürettebatıyla birlikte mevt kalım çabası verir.

YAKAMOZ S-245 OYUNCULARI KİMLER?

Kıvanç Tatlıtuğ – Arman

Özge Özpirinçci – Defne

Meriç Aral

Jerry Hoffmann

Ece Çeşmioğlu

Ecem Uzun

Ertan Saban

Alper Saldıran

Selçuk Usul

Hakan Salınmış

Onur Ünsal

Serkan Uzuner

YAKAMOZ S-245 NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yakamoz S-245 dizisinin nerede çekim yapıldığı bilinmiyor. Lakin dizi denizaltıda geçiyor.

YAKAMOZ S-245 UYARLAMA MI?

Yakamoz dizisinin senaryosu Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak’a aittir. Dizinin uyarlama olup olmadığı bilinmiyor.

Dizi,Yakamoz S-245 ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.