SigortaShop, SMA hastası Duru bebek için ‘Sardes Kupası’ düzenleyecek

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından SigortaShop Spor Kulübü, SMA hastası Duru Sıhhat bebeğin tedavi masraflarını desteklemek ismine Manisa’da …

29.09.2022
SigortaShop, SMA hastası Duru bebek için ‘Sardes Kupası’ düzenleyecek

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından SigortaShop Spor Kulübü, SMA hastası Duru Sıhhat bebeğin tedavi masraflarını desteklemek ismine Manisa’da Galatasaray, Aydın Büyükşehir Belediyespor ve Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü’nün katılacağı ‘Sardes Kupası’ düzenleyecek.

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından SigortaShop Spor Kulübü, SMA hastası Duru Sıhhat bebeğin tedavi masraflarını desteklemek ismine Manisa’da Galatasaray, Aydın Büyükşehir Belediyespor ve Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü’nün katılacağı ‘Sardes Kupası’ düzenleyecek.

SigortaShop Spor Kulübü, toplumsal sorumluluk projesi kapsamında SMA hastası Duru Sıhhat bebeğin tedavi masraflarını desteklemek için Manisa’nın Salihli ilçesinde ‘Sardes Kupası’ düzenleyecek. Misli.com Sultanlar Ligi’nde gayret eden Galatasaray, Aydın Büyükşehir Belediyespor ve Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü’nün katılacağı turnuvada elde edilecek bilet ve imzalı forma gelirlerin SMA hastası Duru bebek ismine açılan hesaplara bağışlanması planlanıyor.

Sardes Kupası, 7-9 Ekim tarihleri ortasında Manisa Salihli Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Başkan Kaya: “Bu stil toplumsal sorumluluk projelerinin içinde olmaya devam edeceğiz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan SigortaShop Spor Kulübü Lideri Aydın Kaya, “Öncelikle bu türlü bir proje için yaptığımız davete sessiz kalmayarak yanımızda olan Galatasaray Spor Kulübü, Aydın Büyükşehir Belediyespor ve Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü’nün pahalı yöneticilerine teşekkür ediyorum. İki dönem evvel tekrar buna misal bir tertibi İzmir’de SMA hastası Hamza bebek için düzenlemiş ve katkıda bulunmuştuk. Bu dönem başında ise Manisa’da yaşayan Duru bebeğimiz için Salihli’de turnuva düzenleme kararı aldık. Maçlar için satışa çıkacak olan biletlerden elde edilecek olan geliri SMA hastası Duru bebeğimizin sıhhat sarfiyatları için bağışlayarak onun yanında olacağız. Hem şirketimiz hem kulübümüz bu usul toplumsal sorumluluk projelerinin içerisinde olmaya devam edecek” tabirlerini kullandı.

“Hem gelip maç izlesinler hem de aldıkları bile ile Duru bebeğe takviye olsunlar”

Her şeyden evvel minik bir kızın sıhhatinin kelam gelimi edilen olduğunda dikkat çeken Lider Kaya, “Yeni dönem öncesi bir hazırlık turnuvasının haricinde bu türlü manalı bir tertibi Manisa’nın önde gelen isimleri ile paylaştığımızda onlarda bizimle bu yolda yürüme kararı aldı. Onlara da ayrıyeten teşekkür etmek istiyorum. Zira minik bir kızımızın sıhhati kelam gelimi edilen. Voleybolseverlere seslenmek istiyorum, hem gelip maçları izlesinler hem de alacakları biletler ile Duru bebeğin sıhhat sarfiyatlarına dayanak olsunlar” halinde konuştu.

Sardes Kupası fikstürü şöyle:

7 Ekim Cuma

17.00 SigortaShop Spor Kulübü – Galatasaray

19.00 Çukurova Bld. Adana Demirspor – Aydın B.B. spor

8 Ekim Cumartesi

16.00 SigortaShop Spor Kulübü – Aydın B.B. spor

18.00 Galatasaray – Çukurova Bld. Adana Demirspor

9 Ekim Pazar

13.00 Çukurova Bld. Adana Demirspor – SigortaShop Spor Kulübü

15.00 Aydın B.B. spor – Galatasaray – İSTANBUL

Kaynak: aydın haberleri / Spor

Spor,Kulübü,Aydın,Duru,Galatasaray,Çukurova,Adana Demirspor,Sma Hastası,Manisa ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.