Sevmek Zamanı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizi çekimleri nerede yapıldı?

Ekranların yeni başlayacak olan dizisi Sevmek Vakti nerede çekiliyor merak edildi. Dizi izleyenler, Sevmek Vakti nerede çekiliyor? Hangi vilayet …

17.06.2022
Sevmek Zamanı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizi çekimleri nerede yapıldı?

Ekranların yeni başlayacak olan dizisi Sevmek Vakti nerede çekiliyor merak edildi. Dizi izleyenler, Sevmek Vakti nerede çekiliyor? Hangi vilayet ve ilçede çekiliyor? Sevmek Vakti dizi çekimleri nerede yapıldı? araştırması yapıyor. Pekala, Sevmek Vakti dizisi hangi kentte çekilmiştir? İşte ayrıntılar…

Sevmek Zamanı, Süreç Sinema imzalı, birinci kısmı 20 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak olan, direktörlüğünü Yıldız Hülya Bilban’ın üstlendiği, senaryosunu Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı Türk televizyon dizisi. Pekala, Sevmek Vakti nerede çekiliyor? Hangi vilayet ve ilçede çekiliyor? Sevmek Vakti dizi çekimleri nerede yapıldı?

SEVMEK VAKTİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sevmek Vakti dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. Dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde yapılıyor.

SEVMEK VAKTİ KONUSU NE?

Firuze, çağdaş bir Külkedisi’dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç bayandır. Güç bir çocukluğun akabinde kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir ömür sürmektedir. Ta ki Kağan’la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli isminin baş harfi üzere gelen naif bir aşk öyküsü, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan’ın karanlık kozmosuna yanlışsız sürüklenmeye başlar.

SEVMEK VAKTİ OYUNCU KADROSU

İlhan Şen : Kağan Kerimoğlu

Deniz Işın : Firuze Yavuz

Serenay Aktaş : Leyla Kerimoğlu

Toprak Can Adıgüzel : Feryat Yavuz

Beran Soysal : Mehmet

Muttalip Müjdeci : Muhsin

Çağdaş Onur Öztürk : Taner Çeliker

Nimet İyigün : Zeynep Kerimoğlu

Onur Gözeten : Ömer

Derya Pınar Ak : Çiğdem

Ozan Yiğit : Serdar

Zeynep Oymak : Ayşegül

Sevmek Zamanı ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.