Eren Vurdem, Oktay Kaynarca’nın dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’a dahil oldu

Oktay Kaynarca’nın hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği ‘Ben Bu Crehberaydin.comna Sığmazam’ın oyuncu takımı netleşmeye başlıyor. Ben Bu …

17.06.2022
Eren Vurdem, Oktay Kaynarca’nın dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’a dahil oldu

Oktay Kaynarca’nın hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği ‘Ben Bu Crehberaydin.comna Sığmazam’ın oyuncu takımı netleşmeye başlıyor. Ben Bu Crehberaydin.comna Sığmazam’ın takımına, daha evvel EDHO ve Sadakatsiz’de rol alan ünlü oyuncu Eren Vurdem de katıldı.

Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, yeni bir diziyle ekrana dönüyor. EDHO’nun direktörü Onur Tan ile birlikte Hoş Adamlar isimli üretim şirketini kuran Oktay Kaynarca, yeni dizisi ‘Ben Bu Crehberaydin.comna Sığmazam’ın hazırladıkları tam süratiyle devam ediyor.

BİRİNCİ FOTOĞRAF GELDİ

Daha evvel EDHO’da Tipi’yi canlandıran Savaş Özdemir’in ve Pelin Akil’in katıldığı öne sürüldü. Savlı diziye EDHO’dan bir isim daha katıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Yakup’u canlandıran ve son olarak Sadakatsiz dizisinde oynayan Eren Vurdem takıma hareket etti. Eren Vurdem, Oktay Kaynarca ve direktör Onur Tan’la çekilen bir fotoğrafı da toplumsal internet hesabından paylaştı.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.