Sergen Yalçın’dan yayıncı kuruluş ve TFF’ye yaylım ateşi: Görüntüleri silmişler

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi’nde 2-1 kaybedilen Ajax maçının akabinde açıklamalarda bulundu. Üstün Lig’deki …

25.11.2021
Sergen Yalçın’dan yayıncı kuruluş ve TFF’ye yaylım ateşi: Görüntüleri silmişler

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi’nde 2-1 kaybedilen Ajax maçının akabinde açıklamalarda bulundu. Üstün Lig’deki durumlarını değerlendirirken, “Bizim maçlarda VAR devreye girmiyor” diyen Yalçın, “Pozisyonları maçtan sonra gösteriyorlar. İmgeleri istiyoruz, ‘Görüntüleri sildik’ diyorlar. Çok inançsız bir ortamda çaba ediyoruz” sözlerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi C Kümesi 5. maçında Beşiktaş, alanında Ajax’a 2-1 mağlup oldu ve Avrupa defterini kapadı. Müsabakanın akabinde açıklamalarda bulunan siyah-beyazlıların teknik yöneticisi Sergen Yalçın, Muhteşem Lig‘deki hakem idaresine isyan etti.

“BİZİM MAÇLARDA VAR DEVREYE GİRMİYOR”

Alanyasor maçında penaltılarının verilmediğini söyleyen Sergen Yalçın “Galatasaray maçında aleyhimize verilen penaltı var, Alanyaspor maçında VAR devreye girmiyor ve penaltımız verilmiyor. Bizim maçlarda VAR devreye girmiyor. Ondan evvelki maç iki penaltımız var.” dedi.

“ALLAH, BİZE KOLAYLIK VERSİN”

Sergen Yalçın ayrıyeten “Pozisyonları maçtan sonra gösteriyorlar. Manzaraları istiyoruz, ‘Görüntüleri sildik’ diyorlar. Çok inançsız bir ortamda uğraş ediyoruz. VAR’dan bir tane lehimize bir tane karar çıkmadı. Koca Beşiktaş bu kadar rakip kalede oynuyor, bir tane lehimize karar çıkmaz mı? Bunları söyleyince, hakemler hakkında konuştuğum, isyan ettiğim söyleniyor. Konuşmayınca diğer şeyler söyleniyor. Ne yapacağımızı şaşırdık. Bir şeyleri sert söyleyince Tff‘den ceza yiyorsun. Bu türlü bir ortamda hocalık yapmaya çalışıyoruz. Allah, bize kolaylık versin.” tabirlerini kullandı.

Spor Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.