Dev zam öncesi akaryakıt istasyonunda sıra kavgası çıktı

Dövizdeki tarihi rekorların akabinde akaryakıta da dev artırım geldi. Vatandaşlar, artırımlar pompaya yansımadan evvel akaryakıt istasyonlarında …

25.11.2021
Dev zam öncesi akaryakıt istasyonunda sıra kavgası çıktı

Dövizdeki tarihi rekorların akabinde akaryakıta da dev artırım geldi. Vatandaşlar, artırımlar pompaya yansımadan evvel akaryakıt istasyonlarında kuyruklar oluştururken Ankara’da bir istasyonda sıra hengamesi çıktı.

Güç Petrol Gaz İkmal İstasyonları Patron Sendikası’ndan (EPGİS) yapılan açıklamaya nazaran bu geceden itibaren geçerli olmak üzere akaryakıta 1,02, motorine 1,06 TL artırım gelirken, LPG otogaza ise 65 kuruş artırım geldi.

TEKRAR AKARYAKIT İSTASYONLARINDA KUYRUK OLUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda yapılan artırımlar öncesi sık karşılaşılan kuyruk görünümleri bu akşam yeniden tekrarlandı. Artırım öncesi şoförler akaryakıt istasyonlarına akın etti.

SIRA HENGAMESİ DA ÇIKTI

Artırımlı fiyatlar pompaya yansımadan evvel depolarını doldurmak isteyen araç sahipleri birebir anda akaryakıt istasyonlarına hamle edince arbede çıktı. Ankara Keçiören’de çekilen bir manzarada iki araç sahibinin sıra uyuşmazlığında birbirine girdiği ve etraftakilerin onları engellemeye çalıştığı imgelere yansıdı.

İktisat Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.