Seren Serengil’den cinsellik itirafı: Bizde beraberlik var ama ilişki yok

Ünlü müzikçi ve sunucu Seren Serengil, YouTube’da katıldığı bir programda cinsellik itirafında bulundu. Zayıflama uğruna bıçak altına yatan ve …

14.06.2022
Seren Serengil’den cinsellik itirafı: Bizde beraberlik var ama ilişki yok

Ünlü müzikçi ve sunucu Seren Serengil, YouTube’da katıldığı bir programda cinsellik itirafında bulundu. Zayıflama uğruna bıçak altına yatan ve geçirdiği yanlış ameliyat sonrası 43,5 kiloya kadar düşen ünlü isim, sevgilisiyle cinsel manada bir birlikteliği olmadığını fakat bağlılığın devam ettiği söyledi.

Ünlü müzikçi ve sunucu Seren Serengil, zayıflama uğruna bıçak altına yatmış ve geçirdiği yanlış ameliyat sonrası 43,5 kiloya kadar düşmüştü. Geri dönüşüm ameliyatıyla hayata tutunan Seren Serengil, güç günleri sevgilisi Mustafa Tohma ile atlatmıştı.

CİNSELLİK İTİRAFIYLA ŞAŞIRTTI

Sağlık sıkıntılarıyla sık sık magazin gündeminde yer alan ve hayranlarını üzen Serengil, YouTube’da Emsal Doğan’ın hazırladığı programa katıldı. Serengil, programda cinsellik itirafıyla şaşırttı.

“CİNSEL MANADA BİR MÜNASEBETİMİZ YOK”

“Bizde beraberlik var lakin ilgi yok” diyen Seren Serengil, “Ben Tohma’yı tanıdığımda yeni çocuk düşürmüştüm. O vakit psikolojim cinsellik yaşamaya müsait değildi. Sonra da bağırsak ameliyatı oldum. Bu seferde altıma ediyordum, kusuyordum. 43 kiloyla mevte gidiyordum. Affedersiniz bir altımı temizlemediği kaldı ki! Onu da yapıyordu. Sahiden Tohma ile cinsel manada bir münasebetimiz yok lakin bağlılık var. Benim bir psikoloğa da gitmem gerekiyor. Çocuk düşürmem ve bu hastalık bende büyük travmalar yarattı.” diye konuştu.

Snob Magazin / Magazin

Seren ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.