Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hande Erçel’den ilk sözler: İşimle yoğunum ve çok da mutluyum

Kkent aydın haberlerin Yıldırım ile ilgisini noktalayan ünlü oyuncu Hande Erçel, ayrılığıyla ilgili açıklamalarda bulunarak, “Hayatımda kimse yok …

14.06.2022
Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hande Erçel’den ilk sözler: İşimle yoğunum ve çok da mutluyum

Kkent aydın haberlerin Yıldırım ile ilgisini noktalayan ünlü oyuncu Hande Erçel, ayrılığıyla ilgili açıklamalarda bulunarak, “Hayatımda kimse yok, şu an işimle ağırım ve çok da memnunum, Kkent aydın haberlerin her vakit arkadaşımdı arkadaşım kalacak” diye konuştu.

Kerem Bürsin ayrılığının akabinde Halka dizisindeki rol arkadaşı Kkent aydın haberlerin Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, bağını noktaladı. Erçel, biten münasebeti hakkında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Muhabirlerin Kkent aydın haberlerin Yıldırım ile birlikte olup olmadıkları istikametinde yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren Erçel, “Hayatımda kimse yok, şu an işimle ağırım ve çok da memnunum, Kkent aydın haberlerin her vakit arkadaşımdı arkadaşım kalacak” diye konuştu.

Kkent aydın haberleriN YILDIRIM, BODRUM’DA ÖBÜR BİR GÜZELLE EĞLENDİ

Kkent aydın haberlerin Yıldırım ise geçtiğimiz günlerde Bodrum’daki bir yerde öbür bir güzelle görüntülendi. Meraklı vatandaşlar tarafından görüntülenen ikilinin gece boyunca samimi halleri dikkat çekti. Birebir yerde Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz’ın da eğlendiği görüldü.

Kkent aydın haberlerin ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.