Sahte içkiden ölen hastane çalışanı toprağa verildi

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde, yılbaşı gecesi kendi yaptığı rakıdan içtikten sonra rahatsızlanan ve çalıştığı hastanede hayatını yitiren paklık …

02.01.2022
Sahte içkiden ölen hastane çalışanı toprağa verildi

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde, yılbaşı gecesi kendi yaptığı rakıdan içtikten sonra rahatsızlanan ve çalıştığı hastanede hayatını yitiren paklık vazifelisi Avni Küçük (43), toprağa verildi.

NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – AYDIN’ın Nazilli ilçesinde, yılbaşı gecesi kendi yaptığı rakıdan içtikten sonra rahatsızlanan ve çalıştığı hastanede ömrünü yitiren paklık vazifelisi Avni Küçük (43), toprağa verildi.

Nazilli Devlet Hastanesi‘nde paklık vazifelisi olarak çalışan, evli ve 2 çocuk babası Avni Küçük, Yeni Mahalle 721 Sokak’taki meskeninde, yılbaşı gecesi kendi yaptığı rakıdan içti. Bir mühlet sonra mide bulantısı ve görme kaybı yaşayan Küçük, yakınları tarafından, çalıştığı hastaneye kaldırıldı. Küçük, dün skent aydın haberlerit 06.00 sıralarında hayatını yitirdi. Avni Küçük’ün cansız vücudu, otopsi için Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İsimli Tıp Kurumu’na gönderildi.

ADÜ İsimli Tıp Kurumu’ndan alınan Küçük’ün cenazesi, misyon yaptığı Nazilli Devlet Hastanesi‘nin önüne getirildi. Hastanedeki cenaze merasimi sonrası meskenine getirilen Küçük için burada helallik alındı. Küçük, daha sonra kırsal Ketendere Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının akabinde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Cenazeye Nazilli Devlet Hastanesi çalışanları ve mesai arkadaşları ile Küçük’ün eşi Aynur Küçük (43), oğlu Barış Küçük (23), kızı Betül Küçük (17), babası Dursun Küçük (66), annesi Ayşe Küçük (64) ve yakınları katıldı.

aydın haberleri / Bahattin Albayrak – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.