Rüyada ışık görmek ne anlama gelir? Çok hayırlı bir rüyadır

Duşta ışık görmek, her türlü acının dinmesi ve her türlü yaranın güzelleşip kapanması manasına gelir. Düş sahibi, geçmişte yaşadığı tüm berbat …

31.01.2022
Rüyada ışık görmek ne anlama gelir? Çok hayırlı bir rüyadır

Duşta ışık görmek, her türlü acının dinmesi ve her türlü yaranın güzelleşip kapanması manasına gelir. Düş sahibi, geçmişte yaşadığı tüm berbat deneyimlerden, acılardan ve problemlerden, onları başından atmak suretiyle büsbütün uzaklaşacak, yaşadığı günleri…

Hayalde ışık görmek, her türlü acının dinmesi ve her türlü yaranın güzelleşip kapanması manasına gelir. Hayal sahibi, geçmişte yaşadığı tüm makus deneyimlerden, acılardan ve kahırlardan, onları başından atmak suretiyle büsbütün uzaklaşacak, yaşadığı günlerin tadını çıkarmaya başlayacak demektir.

DUŞTA IŞIK GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta ışık görmek, çok iyi bir hayaldir. Kişinin uzun vakittir muzdarip olduğu sıkıntı ve sorunlardan kurtulacağına işaret eder. Bununla birlikte, hasta olan hayal sahibi sıhhatine kavuşur, huzursuzluklardan kurtulur, keyifli ve dingin bir hayata yelken açar.

HAYALDE SARI IŞIK GÖRMEK

Duşta sarı ışık görmek, yeniden olumlu manaya sahip bir hayaldir. Hayalde görülen sarı ışık, baht, kısmet, memnunluk, iş hayatında ve özel hayatta işlerin yoluna girmesi halinde yorumlanır.

HAYALDE BEYAZ IŞIK GÖRMEK

Duşta beyaz ışık görmek, hayal sahibinin hayal edip ulaşmak istediği emellerine kısa müddette ulaşacağı ve hem maddi hem de manevi olarak bir bolluk, rahmet içinde yaşayacağı manasına gelir. Duşta beyaz ışık görmek, farklı hayal tabirlerinde ise, sırların açığa çıkacağına, bu nedenle hayal sahibinin güç duruma düşeceğine ve büyük ziyan göreceğine işaret eder.

HAYALDE IŞIK TOPU GÖRMEK

Duşta ışık topu görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağına ve feraha ereceğine işaret eder.

DUŞTA GÖKYÜZÜNDE IŞIK GÖRMEK

Duşta gökyüzünde ışık görmek, hüzün ve hüzne işaret eden bir hayaldir. Hayal sahibinin işinin ehli olmayan şahısların buyruğunda çalıştığına ve kişinin bu durumdan duyduğu rahatsızlığa işaret eder.

HAYALDE KARANLIKTA IŞIK GÖRMEK

Duşta karanlıkta ışık görmek, çok iyi bir hayaldir. Hayal sahibinin bilhassa dünyalıklarının artacağına işaret eder. Kişinin para, şöhret, mevki ve miras sahibi olacağı manasını taşır.

HAYALDE IŞIK KAPATMAK

Hayalde ışık kapatmak, rüyayı gören kişinin, mutsuz, huzursuz ve külfet dolu günler geçireceğine delalet eder. Bir bakıma kişinin dünyasının kararacağı biçiminde yorumlanır.

HAYALDE IŞIK YAKMAK

Düşünde ışık yaktığını gören kişi, istediği her şeye kavuşur. Kendisi için güzel olan işlere girer, iyi kimselerle tanışır, helal mal elde eder ve memnunluğu yerinde olur. Duşta ışık yakmak aydınlığa kavuşmak, hoş ve memnun günler yaşamak manasına gelir.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.