Rockstar Games Özür Diledi: Definitive Edition Sahiplerine Orijinal Oyunlar Ücretsiz Sunulacak

11 Kasım 2021’de piyasaya sürülen ve içerisinde klasikleşmiş Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas …

20.11.2021
Rockstar Games Özür Diledi: Definitive Edition Sahiplerine Orijinal Oyunlar Ücretsiz Sunulacak

11 Kasım 2021’de piyasaya sürülen ve içerisinde klasikleşmiş Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas oyunlarının remastered hallerini barındıran Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketi birço…

11 Kasım 2021’de piyasaya sürülen ve içerisinde klasikleşmiş Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas oyunlarının remastered hallerini barındıran Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketi birçok farklı açıdan tenkitlerin odağı haline gelmişti. Bu durumla ilgili Rockstar Games özür diledi ve oyunculara kimi değerli duyurularda bulundu!

Kaynak: https://www.rockstargames.com/newswir…

“Bu oyunları oynarken meselelerle karşılaşan herkesten samimiyetle özür dileriz”.

Rockstar Games Özür Diledi: Definitive Edition Sahiplerine Orijinal Oyunlar Ücretsiz Sunulacak 1

Yaşanan sıkıntılarla ilgili açıklama yapan Rokstar Games, oyuna bir dizi güncelleme getireceklerini söyledi ve ayrıyeten oyunculara yaşattıkları bu olumsuz durumlardan ötürü özür diledi.

Yenilenmiş üçlemeye sahip oyuncular oyunların yepyeni versiyonlarına fiyatsız olarak sahip olabilecekler.

Rockstar Games Özür Diledi: Definitive Edition Sahiplerine Orijinal Oyunlar Ücretsiz Sunulacak 2

Şayet oyunu satın aldıysanız veya 30 Haziran 2022 tarihine kadar Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı edinirseniz, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas oyunlarına fiyatsız erişebileceksiniz.

“Güncellemeler üzerinde çalışırken, herkese sabır ve anlayışlarından ötürü bir sefer daha teşekkür etmek istiyoruz”.

Rockstar Games Özür Diledi: Definitive Edition Sahiplerine Orijinal Oyunlar Ücretsiz Sunulacak 3

Tenkitlerin farkında olan Rockstar Games oyuna güncellemeler geleceğini ve yüksek kaliteli bir oyun sunamadıklarının farkında olduklarını da söyledi. Rpckstar Games’in kelam verdiği güncellemeler bakalım üretimleri oyuncuların bekledikleri düzeye taşımaya yetecek mi?

Açıklamanın tamamına buradan ulaşabilirsiniz. ????

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.