Türk Oyuncu Luger LCS’de! Counter Logic Gaming Yeni LCS Kadrosunu Duyurdu!

Geçtiğimiz mevsimi Closer’ın LCS şampiyonu olduğu 100 Thieves kadrosunun akademisinde geçiren Luger sonunda beklediği fırsatı bulmayı başardı …

20.11.2021
Türk Oyuncu Luger LCS’de! Counter Logic Gaming Yeni LCS Kadrosunu Duyurdu!

Geçtiğimiz mevsimi Closer’ın LCS şampiyonu olduğu 100 Thieves kadrosunun akademisinde geçiren Luger sonunda beklediği fırsatı bulmayı başardı. Türk oyuncu Fatih ”Luger” İnanç, CLG takımıyla birlikte aradığı LCS fırsatını buldu. CLG yeni takımını duyurd…

Geçtiğimiz mevsimi Closer’ın LCS şampiyonu olduğu 100 Thieves grubunun akademisinde geçiren Luger sonunda beklediği fırsatı bulmayı başardı. Türk oyuncu Fatih ”Luger” İnanç, CLG takımıyla birlikte aradığı LCS fırsatını buldu. CLG yeni takımını duyurdu ve Riot onayı beklediğini açıkladı.

Üst koridor: Jenkins

Türk Oyuncu Luger Lcs'De! Counter Logic Gaming Yeni Lcs Kadrosunu Duyurdu! 1

Mesleğine Golden Guardians Academy ekibi ile başlayan Jenkins geçtiğimiz seneyi Team Liquid çatısı altında tamamladı. Çoklukla Team Liquid’in akademi kadrosunda vazife yapan Jenkins sene içerisinde Alphari’nin yerine as takımda da vazife yapmayı başardı.

Orman: Contractz

Türk Oyuncu Luger Lcs'De! Counter Logic Gaming Yeni Lcs Kadrosunu Duyurdu! 2

Mesleğine Noble Truth takımında başlangıç yapan Contractz geçtiğimiz mevsimi ise Evil Geniuses Academy’de geçirdi. Kadronun en deneyimli isimlerinden birisi diyebileceğimiz Contractz, önümüzdeki mevsim Luger’in grup arkadaşlarından bir tanesi olarak ormanda vazife yapacak.

Orta Koridor: Palafox

Türk Oyuncu Luger Lcs'De! Counter Logic Gaming Yeni Lcs Kadrosunu Duyurdu! 3

Team Brickz formasıyla mesleğine başlangıç yapan Palafox geçtiğimiz mevsimi FlyQuest formasıyla geçirdi. Yeni kurulan CLG grubunda geçtiğimiz mevsimi tek LCS’de geçiren oyuncu Palafox, CLG’nin üzerine hayaller kurduğu grubun orta koridorunda yer alacak.

Alt koridor: Luger

Türk Oyuncu Luger Lcs'De! Counter Logic Gaming Yeni Lcs Kadrosunu Duyurdu! 4

Mesleğine ülkemizde Team Turquality formasıyla başlayan Luger, Team Turquality periyodunda Only35 ile birlikte en gelecek vaat eden alt koridor ikilisi olarak gözüküyorlardı. Sonrasında TCL’de de forma bulan Luger geçtiğimiz mevsimi 100 Thieves’in akademi kadrosunda geçirdi. 100 Thieves Academy ile birlikte şampiyonluğa ulaşmayı başaran Luger mesleğine CLG formasıyla devam edecek. Kendisine tıpkı Closer ve Armut üzere başarılı olması dileğiyle.

Takviye: Poome

Türk Oyuncu Luger Lcs'De! Counter Logic Gaming Yeni Lcs Kadrosunu Duyurdu! 5

Mesleğine Palafox üzere Team Brickz formasıyla başlayan Poome, geçtiğimiz mevsimi Luger ile birlikte 100 Thieves’in akademi grubunda birlikte geçirdi. Luger ile birlikte LCS’in akademi ligini şampiyon bitirmeyi başaran Poome, mesleğine Luger ile birlikte CLG formasıyla devam ediyor.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.