Riot Games, VALORANT Esporu İçin Yeni Planlarını Duyurdu!

Yeni Ligler ve Oyun İçi Özellikler VALORANT Espor Ekosistemini Genişletecek Yeni Turnuva Modeli, Seçili Kadrolarla 2023’te Çığır Açıcı Uzun …

01.05.2022
Riot Games, VALORANT Esporu İçin Yeni Planlarını Duyurdu!

Yeni Ligler ve Oyun İçi Özellikler VALORANT Espor Ekosistemini Genişletecek

Yeni Turnuva Modeli, Seçili Kadrolarla 2023’te Çığır Açıcı Uzun Vadeli Paydaşlıklar Kuracak

Riot Games bugün prestijiyle VALORANT esporu için çığır açan planlarını duyurdu. VALORANT esporu 2023’te üst seviye rekabeti sağlamak için üç tane memleketler arası lig kuracak. Yeni model, aşikâr sayıda grupla rastgele bir fiyat talep etmeden uzun vadeli iştirakler kurarak dünyanın en süratli büyüyen esporunda uzun vadeli bir tutarlılığın sürdürülmesini sağlayacak. Bu teşebbüsü desteklemek ismine, Riot Games şunları da içeren yeni özellikleri ve aktiflikleri hayata geçirecek:

Dünyanın en yeterli ekiplerinin her hafta uğraş ettiği üç memleketler arası lig. Amerika kıtası, EMEA ve Asya’daki grupları kapsayan üç memleketler arası ligde, en güzel oyuncular LAN ortamında ve canlı seyirci topluluğu (sağlık ve güvenlik el verdiği sürece) karşısında birbiriyle çaba edecek. Yıl boyunca bulunduğu liglerde kendini göstermiş olan en güzel gruplar iki milletlerarası Masters aktifliğine ve tek bir kadronun VALORANT Dünya Şampiyonu olacağı VALORANT Champions aktifliğine katılmaya hak kazanacak.

Dünyanın dört bir yanındaki en yeterli yetenekleri ortaya çıkarmak için hazırlanmış yeni rekabetçi oyun modu, direkt VALORANT İstemcisi aracılığıyla tüm oyuncular tarafından erişilebilir olacak. Bu mod, var olan liderlik tablolarını destekleyecek ve oyunculara dereceli oyunun ötesinde espor ekosistemiyle bütünleşik yeni bir amaç sunacak.

Yeni mahallî liglerle birlikte, seçkin milletlerarası liglere ulaşmayı amaçlayan taze yeteneklerin fırsatları artacak. Oyun içi rekabet modundaki en yeterli ekipler, bulundukları mahallî ligler dahilinde bölgelerindeki en âlâ yeteneklere karşı gayret etme fırsatı bulacak.

Riot Games, seçili tertiplerin giriş yahut iştirak bedeli ödemeden dahil olabileceği yeni bir rekabetçi espor ortamı oluşturacak ve muvaffakiyete ulaşmak için uzun vadeli paydaşlıklar kuracak.

valorant espor 2023

Riot Games Espor Operasyonları Önderi Whalen Rozelle, “VALORANT’ta günümüzün en nefes kesici esporunun bununla bir arada ayrıyeten sanayideki en güzel yönetilen, tutkulu ve heyecan verici kadroları inşa etmek istiyoruz. VALORANT için uzun vadeli paydaşlık modelimizi yalnızca ekiplerin sürdürülebilirliğini değil, gelişmelerini ve tertiplerini VALORANT esporunun büyümesine ayak uydurabilecekleri formda desteklemek için tasarladık.” “Seçili tertipleri rastgele bir iştirak fiyatına tabi tutmadan muvaffakiyete uzanan uzun vadeli bir paydaşlık kurmaya hazırlanıyoruz. Maksadımız, ortaklarımızın kaynaklarını mümkün olan en rekabetçi ekibi kurmaya odaklaması, çeşitli reklamlar ve esporla ilgili öteki teşebbüslerle kendi hayran kitlesini büyütmesi.”

EsporGazetesi.com / Gamegar

Valorant,Takımla,Lig,En Uygun,Espor,Oyun,Uzun Vadeli,Ortaklık,Rekabet,Esporu,Uluslararası ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.