r10 net üyelik ile Evdeki Gençler Artık Webmaster

08.04.2020
r10 net üyelik ile Evdeki Gençler Artık Webmaster

Türkiye’de büyük bir kitle tarafından kullanılan ve takip edilen R10.net ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde çok güzel bir hamle yaptı. R10.net yöneticisi Coşkun Bey tarafından başlatılan ve yürütülen kampanya ile platforma kayıt olmak isteyen yeni üyeler için üyelik alabilme şartlarının kolaylaştırıldı.

r10 net üyelikleri daha kolay alınabilecek

Yapılan açıklamada çalışmak isteyen ya da ek gelir ile harçlıklarını çıkarmak isteyen gençler için ayrıca bu işlerde büyük yenilikler yapmak, kendini geliştirmek ve network oluşturmak isteyen girişimciler için güzel bir imkan sunulduğundan bahsedildi. Böylelikle aktif olarak her gün binlerce insan tarafından kullanılan forum platformu üzerinden insanlar iş imkanları bulabilecekler. #evdekal mottosu ile yürütülen bu çalışmada insanların evlerinden çalışarak bir şeyler başarması ve bunun karşılığında da madden güç elde etmesi amaçlanmakta. Ayrıca kıymetli bir platform olan r10.net üzerinde sahip olunacak r10 net üyelik ile sürekli alternatif sektörler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz

r10 net üyelik nasıl alınır

r10 net üyelik için aslında davetiye şartı aranmaktadır. Fakat covid-19 salgını sebebiyle evlerinden çalışmaya başlayan insanların bu durumun yükünü hafifletebilmesi ve iş gücü imkanı bulabilmesi adına r10 net üyelik alımı kısa süreliğine kolaylaştırıldı. Platforma üye olmak için ilgili sayfa üzerinden gerekli bilgileri doldurmanız halinde size en kısa sürede dönüş yapılacak ve üyeliğiniz eğer doğru ve gerekli bilgiler ile başvurulması halinde sorunsuz bir şekilde onaylanacaktır. 

Uyarı: Platforma üye olurken lütfen eksik, hatalı, tutarsız bilgiler ile üye olmayı denemeyin. 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.