Paraya Para Demeyeceksiniz! Bu Pazar Şans Yüzünüze Gülüyor Değerlendirin İşte Günlük Burç Yorumları…

Koçar durağan bir günü tercih ederken boğalar öğlenden sonra rahatlayacak. İkizler ilham dolu bir pazar geçirirken önlerinde para kazanacakları …

22.05.2022
Paraya Para Demeyeceksiniz! Bu Pazar Şans Yüzünüze Gülüyor Değerlendirin İşte Günlük Burç Yorumları…

Koçar durağan bir günü tercih ederken boğalar öğlenden sonra rahatlayacak. İkizler ilham dolu bir pazar geçirirken önlerinde para kazanacakları fırsat kapıları açılacak. Yengeçler aman dikkat kaza yapma riskiniz yüksek. Aslanlar ailelerinden birilerinin di…

Koçar durağan bir günü tercih ederken boğalar öğlenden sonra rahatlayacak. İkizler ilham dolu bir pazar geçirirken önlerinde para kazanacakları fırsat kapıları açılacak. Yengeçler aman dikkat kaza yapma riskiniz yüksek. Aslanlar ailelerinden birilerinin dikkatini çekmek için farklı bir uğraş gösterecek. Başakları aile aktifliği hazırlıkları boğarken teraziler de özel bir buluşma için hazırlanacak. Gelecek hakkında karar vermek isteyen akrepler kendilerine vakit ayıracak. Yaylara gerilimli bir gün görünürken oğlaklar bir hareketleri ile yakıp yıkabilir. Kovaları sevinçli bir gün beklerken balıklar yeniden günlerini düşünerek geçirecek.

KOÇ: DURAĞAN BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Rastgele bir aktivite peşinde koşmayacağınız ve günün büyük bir kısmını kapalı yerlerde geçirmeyi tercih edeceğiniz için bugün sizin için epey durağan geçecek üzere görünüyor.

Kimi Koçlar, muhakkak bir kutlamaya katılırken başkalarından daha heyecanlı olacaktır. Çocuğu olan Koçlar bugün beklediklerinden daha huzurlu olabilir.

BOĞA: ÖĞLENDEN SONRA RAHATLAYACAKSINIZ

Bugün oldukça karamsarsınız ve bu yüzden sizi ikna etmek pek kolay olmayacak. Sabahları her türlü aktiviteyi kovalamak zorunda kalsanız da öğlenden sonra çok daha rahatlayacaksınız.

Tahminen de planlarınızdaki son dakika değişikliklerinden ötürü biraz şaşırmış durumdasınız.

İKİZLER: İLHAM DOLU BİR PAZAR SİZLERİ BEKLİYOR

Bugün, başınıza son devirde gelenlerle barışık olacak ve en azından önünüze hangi fırsatların gelebileceğini keşfetmeye çalışacaksınız.

Bu pazar, birebir vakitte, ilhama mazhar olabileceğiniz olağanüstü bir gün ve onu diğerlerinin da katıldığı etkinliklerde aramak isteyebilirsiniz. Bugün en sevdikleriniz tarafından kuşatılmış olabilirsiniz. Bugün değerlendirmeyi bilirseniz paraya para demeyeceğiniz fırat kapıları açılacak.

YENGEÇ: KAZA YAPMA RİSKİNİZ YÜKSEK

Bu pazar fazla gücün yararını görüyorsunuz ve bu gücün birçoklarını bir sonraki periyoda hazırlanmak için kullanacaksınız. İdman yaparken dikkatli olun zira kaza riskiniz yüksek.

Ayrıyeten, bu akşamki partide çoka kaçmaktan uzak durmak isteyebilirsiniz, aksi takdirde sonraki gün bunun tadını tam olarak çıkaramayacaksınız ve oradayken pişman olacağınız şeyler de söyleyebilirsiniz.

ASLAN: DEĞERLİ BİRİLERİNİN DİKKATİNİ ÇEKMEYE ÇALIŞACAKSINIZ.

Hayatınızda kimi şeyleri tertibe koymaya çalıştığınız bir dönemdesiniz. Bugünün bu devirdeki hissesi her şeyi düzgün planlamakla ilgili üzere görünüyor. Bir sonraki periyodun bugün sona ermekte olan devirden çok daha yeterli olmasını istiyorsunuz.

Bir cins aile toplantısında, çok kıymetli birinin dikkatini çekmeye çalışabilirsiniz. Birtakım Aslanlar olağandan daha toplumsal olacaklar.

BAŞAK: HAZIRLIKLAR SİZİ BOĞABİLİR

Bugün, mümkün olduğu kadar çok şeyi halledebilmek için çabuk edeceksiniz. Bu akşamki aile aktifliği nedeniyle hazırlıklar sizi biraz boğabilir.

Para konusunda da telaşlı olabilirsiniz ancak neyse ki partneriniz buna şahane bir tahlil bulacaktır. Öğlenden sonra rahatlamaya ve parti ruhuna girmeye çalışın.

TERAZİ: ÖZEL BİR BULUŞMAYA HAZIRLANACAKSINIZ

Bugün sizin için birtakım masraflarla gelecek üzere görünüyor. Bunun sebebi bir anda türeyiveren gereksinimler olabilir.

Lakin bundan rahatsız olmuşa benzemiyorsunuz, tam aksine, aslında olan biten sizi çok fazla eğlendiriyor olabilir. Akşama yanlışsız, yakın biriyle özel bir buluşmaya hazırlanırken ağırdan alacaksınız ve muhtemelen bu bahiste epeyce yüzeysel olacaksınız.

AKREP: KENDİNİZE VAKİT AYIRMALISINIZ

Bugün aile üyeleriyle etkileşim kurmayı olağandan daha kolay bulabilir ve onlar da olağandan daha toplumsal olduğunuzu fark edebilirler.

Beşerlerle etkileşime geçmeyi kolay bulmanızın nedeni, evvelki birkaç günün büyüsü yahut alkolün tesiri olabilir. Gelecek için ne beklediğinizi bildiğinizden emin olabilmek ismine kendinize biraz vakit ayırabilirsiniz.

YAY: GERİLİMLİ BİR GÜN İÇİN HAZIR OLUN

Bugün ağır bir gün, görünüşe nazaran kimi değerli fkent aydın haberleriliyetleri son dakikaya bıraktınız ve artık onları gerçekleştirmek için koşturup duruyorsunuz.

Çok düzenlisiniz ancak tıpkı vakitte kendinize çok fazla baskı yapıyorsunuz, bu yüzden geriliminiz eksik olmayacak.

OĞLAK: BİR HAREKETİNİZLE ORTALIĞI YANGIN ALANINA ÇEVİREBİLİRSİNİZ

Ufak bir ateşin kolaylıkla yangına dönebileceği bu atmosferde rastgele bir karışıklık kaynağından yahut yanlış yorumlanabilecek sözlerden kaçınmak isteyebilirsiniz.

Ailenizle aranızı düzgün tutmak istiyorsanız her şeye katlanmanız gerekecek. Aslında her şey göründüğü kadar makus değil, akşama hakikat moraliniz daha yeterli olacak.

KOVA: SEVİNCE BOĞULACAKSINIZ

Görünüşe nazaran bugün istikrar denen şey hayal olacak lakin yeniden de olan bitenlere müdahale edebileceksiniz.

İşleriniz planladığınız üzere ilerlemeyebilir, lakin sonuçlarından katiyen keyif alacaksınız. Bilhassa ailesinde çocuk yahut genç olan Kovalar için değişik bir gün. Hem sorumluluklara ve sevince boğulmuş hem de kendinizle çok barışıksınız.

BALIK: GÜNÜNÜZÜ DÜŞÜNEREK GEÇİRECEKSİNİZ

Para en akışkan unsurdur ve siz de bunun çok farkındasınız. Bu yüzden bugün sadece anılar gündeminizde olacak. Etrafınızdakilerle etkileşime geçmek ve yeterli vakit geçirmek için motivesiniz.

Görünüşe nazaran bugün ilham verici bir ruh halindesiniz, zira günün bir kısmını hayatınızı ve ondan ne beklediğinizi düşünerek geçireceksiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.