Özgür Demirtaş ve Kıraç sosyal medyada birbirine girdi

Ünlü müzikçi Kıraç toplumsal internet hesabından isim vermeden Prof. Dr. Özgür Demirtaş’a gönderme yaptı. Kıraç paylaşımında “İsmi lazım değil …

14.03.2022
Özgür Demirtaş ve Kıraç sosyal medyada birbirine girdi

Ünlü müzikçi Kıraç toplumsal internet hesabından isim vermeden Prof. Dr. Özgür Demirtaş’a gönderme yaptı. Kıraç paylaşımında “İsmi lazım değil bir iktisat müellifi ya da finansçıyı hem de Türkiye’de, 4 milyona yakın insan niçin takip eder” sözlerini kullandı.htt…

Ünlü müzikçi Kıraç toplumsal internet hesabından isim vermeden Prof. Dr. Özgür Demirtaş’a gönderme yaptı. Kıraç paylaşımında “İsmi lazım değil bir iktisat müellifi ya da finansçıyı hem de Türkiye’de, 4 milyona yakın insan niçin takip eder” sözlerini kullandı.

“KİM BU KIRAÇ?”

Ünlü finans profesörü, akademisyen ve muharrir Özgür Demirtaş ise Kıraç’ın bu tweetine şu karşılığı verdi: “Ülkede istediği kadar ünlü olamayan ve gündeme gelmek isteyen kim varsa bana yazıyor. Te Allahım yarabbim. Kim bu Kıraç?”

KIRAÇ’TAN DEMİRTAŞ’A YANIT

Ünlü müzikçi Kıraç ise Demirtaş’a cevap vererek “Açık söyleyeyim; Ben bıktım bu kibirden ve kendi ülkemde bana had bildirmeye çalışan Anglo Sakson tavırlardan! Kim olmalıyım kolay bir soru sormak için kardeşim kim?” dedi.

DEMİRTAŞ: BIRAKIN BENİ İŞİNİZE BAKIN

Demirtaş da “Arkadaşım: kibir diyorsun, ismi lazım değil diye başlayıp, bunu niçin bu kadar insan takip eder diyorsun? Sana ne beni ne kadar insanın takip ettiğinden? Sizi tanımam ve merak etmem sizi takip edenlerin niçin ettiğini. Birinci yazan sizsiniz. Bırakın beni işinize bakın Allah aşkına” tabirlerini kullandı. Takipçileri ise Demirtaş’a takviye bildirileri attı.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.