Alanya zaferi sonrası İsmail Kartal’dan Ali Koç sözleri: Başkan rica etti, ben de kabul ettim

Fenerbahçe’de teknik yönetici İsmail Kartal, 5-2 kazanılan Alanyaspor maçının akabinde açıklamalarda bulundu. Genç futbolcularla ilgili plan …

14.03.2022
Alanya zaferi sonrası İsmail Kartal’dan Ali Koç sözleri: Başkan rica etti, ben de kabul ettim

Fenerbahçe’de teknik yönetici İsmail Kartal, 5-2 kazanılan Alanyaspor maçının akabinde açıklamalarda bulundu. Genç futbolcularla ilgili plan yaptığını belirten Kartal, “Haftanın 3-4 günü onlara ekstra egzersizler yaptıracağız. Liderimiz rica etti, ben de kabul ettim. Zati Samandıra’da kalıyorum” dedi.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, Harika Lig’in 29. haftasında Alanyaspor’u 5-2 yendikleri müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu.

İsmail Kartal’ın açıklamaları şöyle:

“BİRİNCİ GOL TESADÜF DEĞİL, BİZ ÇALIŞTIK”

“Çok hoş bir maç oldu. Seyir zevki çok yüksekti. Biz âlâ çalışıyoruz. Her hafta oyunumuzu geliştiriyoruz. En değerli oyuncularımızın olmamasına karşın elimdeki sağlıklı oyuncularla rakibi çok güzel tahlil ettik. Bu maçı da kazanmaya gelmiştik. Çok hoş ortamımız var, çok hoş bir hava yakaladı. Alanyaspor’a 5 gol atmak… 5 golün haricinde çok net konumlarımız var. 2-0’da oyunu dengelemem gerekiyordu. Önde baskı yaparken, kalemizde gol gördük. Oyunu çevirmeyi bildik. Oyuna giren üç oyuncumuz gol attı. Yükselen performansımız var. Her gün Samandıra’da rakipleri çok güzel tahlil ediyoruz ve oyunculara bunu çok net anlattığımı düşünüyorum. Birinci gol tesadüf değil, biz çalıştık. Oyuncularımız tebrik ederim.

“BU GALİBİYETİ BÜYÜK FENERBAHÇE TARAFTARINA ARMAĞAN EDİYORUM”

Alanyaspor’a bilerek topu bıraktık. Sonrasında neler yapacağımızı çalıştık. Oyuncularımız yüreklerini ortaya koyuyor. Çalışıyoruz fakat maçı ne kadar isteyeceğiz, bu da değerli. Hepsini anlattım ve kadro da gereğini yaptı. Bu galibiyeti büyük Fenerbahçe taraftarına armağan ediyorum. Onları Konyaspor maçına bekliyorum.

“SAMANDIRA’DA KALIYORUM”

Arda Güler oyuna ne vakit girecek, ne vakit birinci 11 oynayacak, bunları planladım. Bu maçta da tam vaktinde oyuna aldım. Oyuna gireceği bir ortam vardı, bizim evladımız. Mesut Özil ağabeyinin yerine girdi. Onu koruyoruz, kolluyoruz. Önü açık. Arda Güler üzere çok oyuncumuz var. Onlarla ilgili plan yaptım, liderimiz rica etti. Haftanın 3-4 günü onlara ekstra egzersizler yaptıracağız. Liderimiz rica etti, ben de kabul ettim. Aslında Samandıra’da kalıyorum, bu ekstra egzersizleri yapacağız.”

Haberler.com – Spor

İsmail Kartal, alanyaspor, Fenerbahçe, Ali Koç, Spor, Haberler

Gol,Maç ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.