Ece Çeşmioğlu’ndan doğuma günler kala karnı burnunda poz

Geçtiğimiz haziran ayında nikah masasına oturan oyuncu çift Ece Çeşmioğlu ile Taner Ölmez, anne-baba olmak için gün sayıyor. Yaklaşık 8 aylık …

13.03.2022
Ece Çeşmioğlu’ndan doğuma günler kala karnı burnunda poz

Geçtiğimiz haziran ayında nikah masasına oturan oyuncu çift Ece Çeşmioğlu ile Taner Ölmez, anne-baba olmak için gün sayıyor. Yaklaşık 8 aylık gebe olan hoş oyuncu Ece Çeşmioğlu, toplumsal internet hesabından karnı burnunda fotoğrafını paylaştı.

Son olarak ‘Mucize Doktor’ dizisinde rol alan Taner Ölmez, meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile geçtiğimiz yıl haziran ayında Kemerburgaz’da düzenlenen merasimle nikah masasına oturmuştu. Memnun bir evlilik sürdüren çiftten hoş haber gelmişti.

DOĞUMA GÜNLER KALA HAMİLELİK POZLARINI PAYLAŞTI

Bebek heyecanı yaşayan çift, birinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Bir kızı olacak olan hoş oyuncu, Ece Çeşmioğlu, Instagram hesabından birinci defa karnı burnunda fotoğrafını paylaştı. Çeşmioğlu, bu kareyi Instagram hesabından paylaştı. Doğuma günler kala ünlü ismin siyah-beyaz fotoğrafı büyük ilgi gördü. Taner Ölmez, kızlarına Zeynep ismini vereceklerini açıklamıştı.

Snob Magazin / Magazin

Ece Çeşmioğlu, Taner Ölmez, Instagram, Evlilik, Magazin, Haberler

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.