O Burçta Olanlar Bugün Zil Takıp Oynayacak! Siz Zil Takıp Oynayacaklardan Mısınız Yoksa Mendil Tutup Ağlayacaklardan Mısınız?

21 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMUKOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bugün sabah s kent aydın haberleri tlerinde en âlâ ruh halinizde …

21.08.2022
O Burçta Olanlar Bugün Zil Takıp Oynayacak! Siz Zil Takıp Oynayacaklardan Mısınız Yoksa Mendil Tutup Ağlayacaklardan Mısınız?

21 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMUKOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bugün sabah s kent aydın haberleri tlerinde en âlâ ruh halinizde olmayabilirsiniz lakin neyse ki, tahminen de ailenizin yardımıyla ruh haliniz düzelecek.Bazı beşerler hakkındaki fikirleriniz ve hisleri…

21 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün sabah s kent aydın haberleri tlerinde en düzgün ruh halinizde olmayabilirsiniz lakin neyse ki, tahminen de ailenizin yardımıyla ruh haliniz düzelecek.

Bazı beşerler hakkındaki fikirleriniz ve hisleriniz memnunluk ve hoşnutsuzluk ortasında gidip gelecek.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Görünüşe nazaran bu pazar bağınız hakkında düşünmek için şahane bir vakit fakat kendi başınızayken.

Çıkarımlarınızı bir müddet kendinize saklamak ve işlerin nasıl geliştiğini, onları inşa ettiğiniz temelin mantıklı olup olmadığını gözlemleyerek test etmek isteyebilirsiniz. Lakin bundan sonra partnerinizle tartışabilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Görünüşe nazaran yıldızlar bu pazar ağır programınızdaki rastgele bir moladan faydalanmanızı sağlayacak ve böylelikle fikirlerinizi uğraştığınız rastgele bir ferdî sorundan uzaklaştırmayı başaracaksınız.

Bazı durumlarda, bilhassa kanılarınız aşk hayatınızla ilgiliyse, ayartmaya yenik düşeceksiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bir müddettir beklediğiniz kimi maddi yararlar sonunda hayatınıza girecek lakin bunlar istediğiniz ölçüde olmayabilirler.

Her şeyden vazgeçmek yerine elinizdekilerin en düzgününü yapın ve işlerin nerede yanlış gittiğini görmeye çalışın, tahminen de beklentileriniz gereğinden fazladır.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün size tavsiyemiz, reaksiyonlerinizi yumuşatarak daha nazik olmaya çalışmaktır.

Müdahale etmemeniz gereken yerlere bulaşma isteğinizi yumuşatın ve her şeyi kainatın merkezinde siz varmışsınız üzere algılamamaya çalışın. Hatta tüm bu gereksiz zihinsel gitgellerden gereğinden fazla yorulabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Mevcut eğilim size, söylediğiniz bir şeyin yakın birinin hayatındaki tesire bir göz atma bahtı sunacak.

Söyledikleriniz o vakitler günahsız bir yorum üzere görünebilirdi lakin bugün bunun büyük bir tesiri olduğunu anlayacaksınız. Bu durumdan çok şad kalmanız mümkündür.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınız bu pazar ardınızda olduklarını kanıtlayacaklar ve muhtemelen bir davet nedeniyle son dakikada planlarınızı değiştireceksiniz.

Tabii ki, bu insanlığa olan inancınızı geri getirecek ancak birebir vakitte davette ne giyeceğiniz yahut oraya ne götürmeniz gerektiği konusunda birtakım gereksiz telaşlar yaşayabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne büsbütün dürüst bir ruh hali içinde başlamayı planlıyorsunuz ve karşılaştığınız herkese karşı çok direkt davranacaksınız.

Birinci başta kendinizi garip hissedebilir, muhafaza sistemleriniz sizi kimi şeylerle yüzleşmekten kaçınmaya yönlendirebilir, fakat yakında her şey konu bahis oldu.ğında ne kadar özgür hissettiğinizi anlayacaksınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün, etrafınızdakilerin hisleriyle çok ilgilendiğinizi, tahminen de gereğinden fazla ilgilendiğinizi göreceksiniz. Dünyanın en anlayışlı insanı olmayabilirsiniz ancak bunun için gayret gösterdiğiniz çok açık.

İnsanları, üzerinde güzelce düşündüğünüz armağanlarla bile şaşırtabilirsiniz ve bu, onlarla birlikte size kıymetli puanlar kazandırabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Mevcut eğilim sizi meskendeki f kent aydın haberleri liyetlere meylettirecek ve yakınlarınızı mutlu etmek için çok çalışacaksınız.

Kişisel bir olayı kutluyor olabilir, her şeyin eksiksiz olacağından emin olmak isteyebilirsiniz. Muhtemelen kendinize çok baskı uygulayacaksınız. Farkında olmanız gereken tek şey, çok çalıştığınız takdirde sonuçları alacağınız gerçeğidir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Diğer insanların gözünde ne kadar özgüvenli olduğunuzun farkında olmayabilirsiniz ancak bu, sizin varlığınıza derinden kök salmış durumda. Bu, bugün tanıştığınız herkes üzerinde olağanüstü bir izlenim bırakacağınız manasına gelir.

Dikkat edilmesi gereken tek şey, bilhassa konuşmanın epey tartışmalı taraflara kayması durumunda, saldırgan olmamak ve fikirlerinizi empoze etmeye çalışmamaktır.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Özellikle herkesi tanımadığınız bir aktifliğe katılıyorsanız, toplumsal tesirinizi genişletmek için bugünden yararlanmalısınız.

Geçmişteki olaylara dayanarak kazandığınız bedellerle öne çıkma bahtınız var, lakin tekrar de şu anda neler yapabileceğinizi göstermeniz gerekecek.

Kızı Da En Az Babası Kadar Ünlü! Fenomen Dizilerin Sevilen Karakteri Bakın Kimin Babasıymış… Siz De Şaşırıp Kalacaksınız…

Bu Hafta Onların Ayakları Yerden Kesilecek! İşte Aşkta En Şanslı 3 Burç… Sizde O Burçlardan Biri Misiniz?

60 Kilo Verdi Diğer Birisi Oldu! Bir Bakan Bir Daha Bakıyor… Ünlü Oyuncu O Kadar Gençleşti Ve Güzelleşti Ki Kimse Tanıyamadı!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.