Nazilli Belediyesi’nden fırtınada yaşanan olumsuzluklara anında müdahale

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden Ege Bölgesi için yapılan fırtına ve şiddetli yağış uyarısı sonrasında beklenen yağışlar bugün akşam skent aydın …

04.06.2022
Nazilli Belediyesi’nden fırtınada yaşanan olumsuzluklara anında müdahale

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden Ege Bölgesi için yapılan fırtına ve şiddetli yağış uyarısı sonrasında beklenen yağışlar bugün akşam skent aydın haberleritlerinde tesirli oldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü‘nden Ege Bölgesi için yapılan fırtına ve şiddetli yağış uyarısı sonrasında beklenen yağışlar bugün akşam skent aydın haberleritlerinde tesirli oldu. İlçenin bir çok noktasında ağaçlar devrilip, binaların çatıları uçarken Nazilli Belediyesi grupları yaşanan aksiliklere anında müdahale etti.

Yağış ve fırtına hakkında açıklamalarda bulunan Nazilli Belediye Lideri Kürşat Engin Özcan, “Meteorolojiden yapılan ihtarlar sonrasında takımlarımız ile teyakkuz a geçmiştik. Tüm tedbirleri alsak da beklenin de üstünde fırtına ve yağış oldu. Kimi yerde dolu, kimi yerde tesirli yağış hayatı olumsuz etkiledi. Mevsimsel değişikliklerin, global ısınmaların sonucunda şiddetli afet olayını bu gün daima birlikte yaşadık. Nazilli halkına geçmiş olsun diyorum. Bütün arkadaşlarımız tam mesai yapıyorlar. Bütün takımlarımız acil müdahale ve yaraları sarmak için çalışıyor” dedi.

Meydana gelen aksiliklere Nazilli Belediyesinin tüm gruplarının bununla bir arada ayrıyeten Aydın Büyükşehir Belediyesi grupları, sıhhat takımları ve kolluk kuvvetleri müdahalesi devam ediyor. – AYDIN

aydın haberleri / Lokal

Takımları,Yağış ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.