MultiVersus Oyuncu Sayısı 10 Milyonu Geride Bıraktı

MultiVersus oyuncu sayısı 10 milyon barajını geride bıraktı. Player First Games imzalı dövüş oyunu yılın sürpriz başarılarından birine imza attı …

11.08.2022
MultiVersus Oyuncu Sayısı 10 Milyonu Geride Bıraktı

MultiVersus oyuncu sayısı 10 milyon barajını geride bıraktı. Player First Games imzalı dövüş oyunu yılın sürpriz başarılarından birine imza attı.MultiVersus çeşitli kurgusal kainatlardan tanıdığımız ikonik karakterleri bünyesinde topluyor. Oyuncular Cartoo…

MultiVersus oyuncu sayısı 10 milyon barajını geride bıraktı. Player First Games imzalı dövüş oyunu yılın sürpriz başarılarından birine imza attı.

MultiVersus çeşitli kurgusal kainatlardan tanıdığımız ikonik karakterleri bünyesinde topluyor. Oyuncular Cartoon Network’un tanınan çizgi sinemalarından DC Comics yapıtlarındaki muhteşem kahramanlara kadar pek çok farklı karakterleri canlandırabiliyor. 19 Temmuz’da kapılarını açan oynaması fiyatsız dövüş oyunu oyuncu sayısında büyük bir muvaffakiyete imza attı.

Batman, Shaggy, Arya Stark, Wonder Woman ve pek çok yüzün arenalarda kozlarını paylaştığı imal geçtiğimiz süreçte eş vakitli oyuncu sayısında dikkatleri topladı. 153,433 eş vakitli oyuncu ile oyun Steam‘in en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başardı.

MultiVersus Sistem İhtiyaçları, Oyun Kaç GB?

Hem açık beta sürecinde hem de çıkış sonrasında oyunculardan geçer not alan MultiVersus oyuncu sayısı 10 milyon barajını geride bıraktı. Tanınan platform-dövüş oyunu ilerleyen günlerde birçok yeni karakteri bünyesine ekleyecek. Halrehberaydin.comzırda 19 karakter ile pek kaotik dövüş arenaları vadeden oyun Steam üzerinde 58,000’den fazla inceleme almayı başardı. %89’luk Olumlu inceleme oranıyla sevilen üretimin notu da Çok Olumlu oldu.

MultiVersus Hakkında

Cartoon Network, DC Comics, HBO, Turner Entertainment ve Looney Tunes üzere pek çok farklı şirketin yapıtlarında karşılaştığımız ikonik karakterler MultiVersus arenalarında kendine yer buluyor. İşte oyundaki tüm karakterler:

Batman

Superman

Wonder Woman

Harley Quinn

Arya stark

Tom ve Jerry

LeBron James

Finn the Human

Jake the Dog

Shaggy

Velma

Bugs Bunny

Taz

Steven Universe

Garnet

Reindog

Iron Giant

Morty

Rick

MultiVersus oyuncu sayısı yeni karakterlerin eklenmesiyle bir arada ilerleyen günlerde artış gösterecektir. Oyunu hiçbir fiyat ödemeden Steam üzerinden indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

SaveButonu / Gamegar

Oyun,Karakter,Multiversus,Oyuncu Sayısı ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.