Meteoroloji Ve AFAD Saat Verdi! İşte İstanbul İçin Kıyamet Saati… O Saatlerde Kimse Dışarı Çıkmasın…

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Çarşamba günü sabah s kent aydın haberleri tlerinden itibaren kent genelinde kuvvetli yağış beklediklerini …

11.08.2022
Meteoroloji Ve AFAD Saat Verdi! İşte İstanbul İçin Kıyamet Saati… O Saatlerde Kimse Dışarı Çıkmasın…

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Çarşamba günü sabah s kent aydın haberleri tlerinden itibaren kent genelinde kuvvetli yağış beklediklerini belirterek vatandaşları uyardı.Sosyal internet hesabından açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, çarşamba günü için s kent aydın haberleri t vererek İsta…

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Çarşamba günü sabah s kent aydın haberleri tlerinden itibaren kent genelinde kuvvetli yağış beklediklerini belirterek vatandaşları uyardı.

Sosyal internet hesabından açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, çarşamba günü için s kent aydın haberleri t vererek İstanbullulara bilhassa de Anadolu yakasında çok kuvvetli sağanak yağışlar beklediklerini söyledi. Vali Ali Yerlkaya sağanak yağışların ani sel ve su baskınlarına neden olabileceğini bu nedenle önlemli olunması gerektiğini söz etti.

İSTANBULLULARA BİR İHTARDA AFAD’DAN GELDİ

T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı (AFAD), İstanbul’da 11 Ağustos çarşamba sabah s kent aydın haberleri tlerinde tesirli olacak yağış nedeniyle hortum, sel ve su baskınların üzere olumsuz hava olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği halinde ikaz yaptı.

T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı (AFAD), İstanbul dışında ayrıyeten Kocaeli, Zonguldak, Düzce ve Sakarya kentleri için de turuncu kodlu ihtarda bulundu. AFAD tarafından yayınlanan açıklamada “Şiddetli yağışlar sonucu sel, su baskını ve kıyılarda hortum yaşanabilir” sözleri yer aldı. Türkiye’de pek çok kenti tesiri altına alacak olan şiddetli yağışların 11 Ağustos s kent aydın haberleri t 03.00’te başlayacağı ve s kent aydın haberleri t 21.00’de sona ereceği varsayım ediliyor.

HEM METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HEM DE AFAD 2 GÜNDÜR UYARIYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı (AFAD) tarafından 2 gündür peş peşe ihtarlar yapılıyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün 11 Ağustos Perşembe günü başlayacak olan yağışlı havanın yer yer çok kuvvetli olacağı belirtilerek “Şiddetli yağışlar sonucu sel, su baskını ve kıyılarda hortum yaşanabilir” denildi.

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 5 GÜNLÜK HARİTALI HAVA DURUMU TAHMİNİ

11 Ağustos 2022 Perşembe günü haritalı hava durumu

12 Ağustos 2022 Cuma günü haritalı hava durumu

13 Ağustos 2022 Cumartesi günü haritalı hava durumu

14 Ağustos 2022 Pazar günü haritalı hava durumu

15 Ağustos 2022 Pazartesi günü haritalı hava durumu

Seçtiğiniz Bayan Size Ne Söyleyecek? Duymak İstiyorsanız Bir Fotoğraf Seçin

Peynirin Bu Zararlarından Haberiniz Bile Yoktur! Fazla tüketilen Peynir Bedeninize Bunları Yapıyor

Suyu Sakın Bu Halde İçmeyin! İnanılmaz Ziyanları Var… Öğrendiğiniz An Suyu Bu türlü İçmekten Vazgeçeceksiniz…

Kilosu 2 Bin Euro! Şifa Deposu Siyah Sarımsak Yok Satıyor…

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.