Mehmet Demirkol’dan “Cenazene kaç kişi gelir?” sorusuna kahkahalara boğan yanıt

Mehmet Demirkol katıldığı bir Youtube programında, “Cenazene kaç kişi gelir?” sorusuna verdiği karşılıkla kahkahalara boğdu. Ünlü spor yorumcusu …

03.04.2022
Mehmet Demirkol’dan “Cenazene kaç kişi gelir?” sorusuna kahkahalara boğan yanıt

Mehmet Demirkol katıldığı bir Youtube programında, “Cenazene kaç kişi gelir?” sorusuna verdiği karşılıkla kahkahalara boğdu. Ünlü spor yorumcusu soruya “Sıfır” karşılığını verirken, “Gelirler fakat gelmesinler. Zira ben cenazelerden nefret ederim. Hastane ve cenaze benim nefret ettiğim şeyler. Hatta o kadar nefret ederim ki bütün istikrarım değişiyor.” dedi.

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Youtube’da yayın yapan Kutsal Motor kanalına konuk oldu. Zeynep Ocak’ın sorularına içtenlikle karşılık veren Demirkol’un cenazeler üzerine konuştuğu kısım büyük ilgi çekti.

“HASTANE VE CENAZE BENİM NEFRET ETTİĞİM ŞEYLER”

Mehmet Demirkol, “Cenazene iddiası kaç kişi gelir?” sorusuna “Sıfır” yanıtını vererek kahkaha atarken, “Gelirler ancak gelmesinler. Zira ben cenazelerden nefret ederim. Hastane ve cenaze benim nefret ettiğim şeyler. Hatta o kadar nefret ederim ki bütün istikrarım değişiyor.” tabirlerini kullanan Demirkol, evvelki soruyu anımsatarak “Cenazede bırakıp kaçabilirim çocukları” sözlerini kullandı.

“BU MEVZUDA ARTIK BİR YARDIMCI OLALIM”

Ünlü yorumcu konuşmasının devamında ayrıyeten, “Çok yakın bir arkadaşımın babası vefat etmişti. Bayramın birinci günü gömülüyordu. O kadar istikrarım bozuldu ki; gidip ‘iyi bayramlar’ dedim. Ayarım kaçıyor yani. O yüzden benimkine de kimse gelmesin. Bu hususta da artık bir yardımcı olalım.” dedi.

Cenaze ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.