Malazgirt’te ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu belli oldu

MUŞ (rehberaydin.com) – Muş’un Malazgirt Kaymakamlığı ve Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı …

19.05.2022
Malazgirt’te ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu belli oldu

MUŞ (rehberaydin.com) – Muş’un Malazgirt Kaymakamlığı ve Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen ‘Kurumlar Ortası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu muhakkak oldu.

MUŞ (rehberaydin.com) – Muş’un Malazgirt Kaymakamlığı ve Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen ‘Kurumlar Ortası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu belirli oldu.

Malazgirt Kaymakamlığı, kurumlar ortasında dayanışma ve yardımlaşmayı pekiştirmek ismine düzenlediği Malazgirt Kaymakamlığı Kurumlar Ortası Voleybol Turnuvası, Alparslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin spor salonunda gerçekleşen final maçıyla tamamlandı. Malazgirt Ulusal Eğitim Müdürlüğü Spor ve Şehit Yusuf Ulaş Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor kadroları ortasında oynanan final maçını Kaymakam Yiğit Yaşar Demirer, Malazgirt Cumhuriyet savcıları Ömer Uysal ve Furkan Davet Akar, Hakim Berat Koçak, Emniyet Müdürü Serhan Türk, Jandarma Kumandanı Yüzbaşı Aydın Aydın, Ulusal Eğitim Müdürü Vedat Kaya, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş izledi.

Çekişmeli ve bir o kadar zevkli geçen maçı Malazgirt Ulusal Eğitim Müdürlüğü Spor Ekibi, rakibini mağlup ederek şampiyon oldu.

Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, müsabakanın sonunda birinci 3’e giren ekiplere kupalar ve madalyalarını takdim etti. – MUŞ

aydın haberleri / Spor

Malazgirt,Spor,Kaymakam ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.