Kusursuz Kiracı konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Kusursuz Kiracı uyarlama mı? Kusursuz Kiracı oyuncu kadrosunda kimler var?

Gündem Haberleri Kusursuz Kiracı, MF Üretim imzalı, birinci kısmı 30 Ağustos 2022 tarihinde yayımlanacak olan, direktörlüğünü Yusuf Pirhasan …

27.08.2022
Kusursuz Kiracı konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Kusursuz Kiracı uyarlama mı? Kusursuz Kiracı oyuncu kadrosunda kimler var?

Gündem Haberleri

Kusursuz Kiracı, MF Üretim imzalı, birinci kısmı 30 Ağustos 2022 tarihinde yayımlanacak olan, direktörlüğünü Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, Nermin Yıldırım’ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Bennu Yıldırımlar’nün paylaştığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Kusursuz Kiracı konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Kusursuz Kiracı uyarlama mı? Kusursuz Kiracı oyuncu takımında kimler var?

KUSURSUZ KİRACI NE VAKİT BAŞLAYACAK?

Kusursuz Kiracı dizisi birinci kısmıyla 30 Ağustos 2022 Salı günü Fox TV’de ekranlara gelecek.

KUSURSUZ KİRACI KONUSU NEDİR?

Kusursuz Kiracı’da ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir bayandır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son devirde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan konut kundaklaması hadiselerinin haberini yapmaktadır. Yeniden yangın haberine gittiği bir gün, tıpkı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona esasen arbedeli olduğu konut sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) bilinmeyen bir vazifede olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan konutuna kiracı olma teklifini süreksiz bir tahlil olarak kabul etmek zorunda kalır. Lakin Mona daha apartmana taşındığı birinci gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tutumlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç mutlu görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü muhakkaktır lakin Mona neler olup bittiğini anlayacak vakit bulamadan, hiç beklenmedik, önemli bir sorunun içine düşer.

KUSURSUZ KİRACI UYARLAMA MI?

Dizinin uyarlama olup olmadığı hakkında bilgi bulunmamaktadır.

KUSURSUZ KİRACI OYUNCULARI KİMLERDİR?

Dilan Çiçek Deniz – Mona Ünkap

Serkay Tütüncü – Yakup Ortaç

Bennu Yıldırımlar – Madame Vula

Melisa Döngel – Leyla

Ruhi Sarı –

Rüçhan Çalışkur –

Beyti Engin –

Özlem Tokaslan –

Umut Kurt –

Deniz Cengiz – Suzi Dinç

İncinur Daşdemir –

Nilsu Yılmaz – Pelin Polat

Kusursuz Kiracı,Mona ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.