Kara ay, herkesi iyileştirmenin senin işin olmadığını hatırlatıyor. Öyleyse, ‘yaralı şifacıya’ dikkat edin …

Koç , seyahatinin neresinde olursan ol kendine karşı sabırlı ol. Tüm gayretinize karşın eski kalıpları bir gecede kıramayacağınızı bilin. Tekrar …

27.08.2022
Kara ay, herkesi iyileştirmenin senin işin olmadığını hatırlatıyor. Öyleyse, ‘yaralı şifacıya’ dikkat edin …

Koç , seyahatinin neresinde olursan ol kendine karşı sabırlı ol. Tüm gayretinize karşın eski kalıpları bir gecede kıramayacağınızı bilin. Tekrar doğuşunuzun kıymetli bir modülü olarak kendinizi kaptırdığınız bu Tango’yu onurlandırın.İkizler , hem ferdî he…

Koç , seyahatinin neresinde olursan ol kendine karşı sabırlı ol. Tüm gayretinize karşın eski kalıpları bir gecede kıramayacağınızı bilin. Yine doğuşunuzun kıymetli bir modülü olarak kendinizi kaptırdığınız bu Tango’yu onurlandırın.

İkizler , hem şahsî hem de profesyonel olarak gelişiyorsunuz ve münasebetiniz hayatınızda büyük bir sevinç ve tatmin kaynağı haline geliyor. Kendinizi büyümeye adadığınız ve kendinizin en güzel versiyonu olma sürecinde birbirinizi desteklediğiniz bir yerdesiniz. Bir bütünlük alanından gelmek, şartsız olarak birbirinizin bardağına dökülmenize yardımcı oluyor. Anladık.

Oğlak. Güzel bir yerdesin ve ikiniz ortasındaki aşk için minnettarsınız. Fakat bu, buradan nereye gideceğiniz konusunda tıpkı sayfada olduğunuz manasına gelmez. Bugün, kartlar dikkatinize hesap verebilirlik dersini getiriyor. Tez etmek yahut onların aklını okumaya çalışmak yerine, bu alakadan ne istediğinizi ve onlarla birlikte yaratmak istediğiniz hayat hakkında konuşun. İrtibat size çok muhtaçlık duyduğunuz netliği getirecektir.

27 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu cumartesi büyük bir tasa duymadan planlarınızı uygulamak için kâfi kaynağa sahipsiniz.

Öte yandan, bu sizi güç vakitler geçirdiğinizden şikâyet etmekten alıkoymayacaktır. Kendinizi hedeflerinizden uzaklaştırmanın cazibesine direnmeniz gerekecek.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu cumartesi, arkadaş etrafınızda ve tahminen de konutunuzda epey tartışmalı bir fikir ortaya atacaksınız.

Hâlâ kendi işinize bakıyorsunuz lakin beşerler hakkınızda farklı bir algıya sahip olabilir. Bundan sonra çıkacak dedikoduların alıp yürümesine yardımcı olmak sizin için çok keyifli olacak.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu cumartesi epey nostaljik olacak, niyetlerinizi hayatınızdaki çok şahsî bir olaya yönlendireceksiniz.

Belki de bilinçaltınızda nostaljiden güç almaya ve o vesileyle almanız gereken dersleri hatırlamaya çalışıyorsunuz. Gün boyunca optimistlik ve özgüven duygusu yanınızda.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Mevcut eğilim, bu cumartesi karşınıza kimi küçük pürüzler çıkaracak, tahminen de küçük gecikmeler olacak ve bunun tüm gayesi sizi sınamak.

Gereğinden fazlasını yapmayın ve insanlara yeterli davranın. Şayet sinirlenirseniz kaybedersiniz, gün boyunca aklınızda bu olmalı. Bunun dışında öğlenden sonra beğenilen bir sürpriz sizi karşılayacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bazı ekonomik kahırlar nedeniyle baskı hissedeceksiniz, fakat en azından sabah, bu sıkıntıların tahlilinin size düşündüğünüzden daha yakın olduğunu fark etmeyebilirsiniz.

Tutumlu olmanız gerekse de borç ödeme konusunda şuurlu bir karar vermeniz gerekebilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Ara vermeden çalışmak, tahminen de bir şeyi yetiştirmeye çalıştığınız için bu cumartesi hoşunuza gidecek bir şey olacak.

Partnerinizin öbür planları olabilir ve bir noktada sizi sabote ediyormuş üzere hissedebilirsiniz. Açıkçası durum bu türlü değil, yalnızca sıhhatinizi çok düşünüyorlar.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Aşk hayatınızda maceraya atılmak için can atıyor olabilirsiniz, lakin partneriniz de rahatından ödün vermek istemeyebilir. Bu nedenle işlerin yürümesi için ikinizin de biraz ödün vermeniz gerekecek.

Romantik bir kaçamak için seyahate çıkmayabilirsiniz lakin pijamalarla televizyon başında oturmak partnerinizin de tercihi olmayacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Partnerinizin şu an için çaba ettiği çok umut verici bir gayret konusunda onun bir numaralı destekçisi olacaksınız.

Hatta partneriniz yüzde yüz katılımınıza şaşırabilir, bu yüzden bunu ferdî bir yarar elde etmek için yaptığınıza dair kimi kanılardan kaçmak zorunda kalabilirsiniz, ki bu muhakkak bu türlü olmayacaktır.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Görünüşe nazaran arkadaş etrafınız bu cumartesi üzerinizde sağlıklı tesirlere sahip olmayacak, tahminen de kimi yüksek riskler almanıza neden olacak.

Sosyal olma gereksinimi ve kendi ahlak pusulanızla çaba edeceksiniz ve bundan kimin canlı çıkacağını görmek çok değişik olacak. Lakin artık bunun üzerine çok baş yormak istemeyebilirsin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu cumartesi, iradeniz düşük güç düzeyinizi yenecek ve beklediğinizden daha fazlasını başardığınızı göreceksiniz.

Bazı Oğlaklar, uzun müddettir kaçınmaya çalıştıkları kimi mesken işleriyle uğraşmak zorunda kalabilir. Hisleriniz da denetim altında görünüyor, lakin bugün eleştirilirseniz, bilhassa de elinizden gelenin en güzelini yaptığınız için kendinizi biraz savunmasız hissedebilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, tahminen de verme vaktinin geldiğini düşündüğünüz bir karar hakkında düşünebilmek için kendinizi izole etme eğilimini içinde bulabilirsiniz.

Keyifli vakit geçiriyorsunuz fakat neyse ki bu cumartesi hayli özgürsünüz, bu yüzden hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız. Birtakım beşerler bir şeyden rahatsız olduğunuzu düşünebilir, bu yüzden yalnız vakit geçiriyorsunuz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün benbencisiniz, lakin yeterli manada. Başkalarını motive etmenin bir yolu olarak son başarılarınızla onları etkilemeye çalışıyorsunuz.

Bu, büyük olasılıkla etrafınızdaki rastgele bir gençte işe yarayacaktır. Hatta hayli merak uyandıran birkaç soruyu yanıtlamanız gerekebilir, böylelikle kendinizi lokal bir ünlü üzere hissedeceksiniz.

Arka Sokaklar dizisinin hoş oyuncusunun kısmeti açıldı! Televizyona bomba üzere dönüyor…

Ünlü oyuncudan kahreden haber! Tatil dönüşü trafik kazasında hayatını kaybetti

Uykusuzluk tarih olacak! İşte mışıl mışıl uyumanızı sağlayacak büyükanne yöntemleri

Spiker Buket Aydın 11 kilo birden verdi! Son haliyle modelleri bile yanında sönük bırakıyor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.