19. katın balkonundan şişe fırlatan ve araçta rastgele ateş açan İranlı şahıs sınır dışı edilecek

Güncel Haberler Kartal’da bulunan lüks bir rezidansta İran asıllı olduğu öğrenilen S.T. isimli şahıs, 19. kattaki konutun balkonunda şampanya …

27.08.2022
19. katın balkonundan şişe fırlatan ve araçta rastgele ateş açan İranlı şahıs sınır dışı edilecek

Güncel Haberler

Kartal’da bulunan lüks bir rezidansta İran asıllı olduğu öğrenilen S.T. isimli şahıs, 19. kattaki konutun balkonunda şampanya patlatarak şişesini yola fırlatmış akabinde aracıyla seyir halinde olduğu sırada rastgele ateş açmıştı. Yaşanan o anları ise toplumsal internet hesabından paylaşmıştı.

EMNİYET HAREKETE GEÇTİ

Sosyal medyada büyük tepki çeken olayın akabinde emniyet grupları İranlı şahıs için harekete geçti. Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ da toplumsal medyada hesabından “Şimdi bu gurursuza “vatanına git” deyince ırkçı mı oluyoruz? Haydi oradan. Bu “kal” diyen haindir.” tabirlerini kullandı.

SINIR DIŞI EDİLECEK

Aktarılan Habere Nazaran Meydana Gelen Durum sonrası çalışma yürüten polis takımları S.T. isimli İran asıllı şahsı ikamet ettiği meskende yakalayarak gözaltına alındı. Emniyetteki süreçlerinin akabinde çıkarıldığı mahkemece hür bırakıldı. S.T. hakkında hudut dışı süreçleri başlatıldı.

Kaynak: aydın haberleri / Aktüel

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.