Kovalar çok yorulacak Yengeçler ilginç gelişmeler yaşayacak (Günlük burç yorumları 22 Aralık Çarşamba)

Günlük burç yorumlarında 22 Aralık Çarşamba günü, bir hayalin peşinden gitmeye çalışan Koç burçları aman dikkat. Artık ayaklarınızın yere sağlam …

22.12.2021
Kovalar çok yorulacak Yengeçler ilginç gelişmeler yaşayacak (Günlük burç yorumları 22 Aralık Çarşamba)

Günlük burç yorumlarında 22 Aralık Çarşamba günü, bir hayalin peşinden gitmeye çalışan Koç burçları aman dikkat. Artık ayaklarınızın yere sağlam basma vakti geldi. Yengeç burçları iş yerinde yaşadıkları enteresan gelişmeler sonucu kimi seyahatlerde bulunabi…

Günlük burç yorumlarında 22 Aralık Çarşamba günü, bir hayalin peşinden gitmeye çalışan Koç burçları aman dikkat. Artık ayaklarınızın yere sağlam basma vakti geldi. Yengeç burçları iş yerinde yaşadıkları farklı gelişmeler sonucu kimi seyahatlerde bulunabilir. Kova burçları ise ağır bir gün geçirmeleri nedeniyle günün nasıl geçtiğini anlayamayacak.

İşte öteki burçların günlük burç yorumları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Etrafınızdakilerin hayatlarında ilham arıyor üzeresiniz lakin bunun için gerçek insanları seçmiyorsunuz.

Sadece bir cins hayalin peşinden gitmek için çok çalıştıkları bir şeyden vazgeçmeye hazır olan birtakım yerliler de var. Bu hafta ayaklarınızı yere sağlam basmanız gerekiyor.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Takdir edilmek ve insanların size bakmasını istiyorsunuz ancak o denli görünüyor ki, en azından bu Çarşamba günü, en uygun tarafınızı ortaya koymuyorsunuz.

Birebir vakitte devam eden kimi şahsî sıkıntılarınız var ve epey dürtüselsiniz. Hatta bir arkadaşınızın taleplerine olumsuz bir formda tepki verebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Egolar bu çarşamba güçlü, bu yüzden ekseriyetle kolay olan hareketler gereksiz nedenlerden ötürü ertelenecekse şaşırmayın.

Bu muhtemelen sizi hayal kırıklığına uğratmak için kâfi olacaktır ve bir noktada, aksi halde söylemeyeceğiniz bir şey söylemeniz ve hatta birini tehdit etmeniz bile kelam gelimi edilen olabilir.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerindeki farklı gelişmeler ya seyahat etmeniz gerektiği ya da kimi değerli beşerlerle buluşacağınız manasına gelebilir.

Her türlü toplantıyı düzenliyorsunuz ve bundan epey keyif alıyorsunuz. Öte yandan, bunun için çok fazla sorumluluk var ve başarısız olduğunuz takdirde, bunu omuzlarınızda hissedeceksiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu çarşamba günü sizin için uygun olabilecek bir dizi aktivite var fakat görünüşe nazaran çok inatçısınız ve görmek istediğiniz birtakım sabit fikirleriniz var.

Bu, arkadaşlarınızın planlarını reddedebileceğiniz manasına gelir ve bu, onlarla olan ilginizi düşündüğünüzden daha fazla tehlikeye atacaktır.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Çarşamba günü bir çeşit finansal baskı hissedeceksiniz ve birtakım aktivitelerden varsayım ettiğiniz kadar yarar sağlayamayacaksınız.

Bu oluyor zira siz de takip etmesi o kadar kolay olmayan birtakım yüksek beklentiler oluşturuyorsunuz. Şu anda farkında olmasanız da, ailenizden çok fazla dayanak görüyorsunuz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Çarşamba herkesin yeterliliği için fazla sabırlı davranıyorsunuz ve görünüşe nazaran bu bir noktada size değerliye mal olacak.

Bunun nedeni, şu anda sizi etkilemedikleri için etrafınızda olup bitenlere daima göz yummanızdır. Tahminen de bu bahislerde daha sorumlu olmanın vakti gelmiştir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu epeyce açıklayıcı bir gün olacak, bu yüzden geçmiş yanlışlar sizi rahatsız etmek için geri dönüyorsa şaşırmayın.

Lakin reddetme moduna girmeyin, zira bu yardımcı olmayacak. Yaptığınız şeye ne kadar sahip çıkarsanız ve tahminen de kararlarınızın nedenlerini iletirseniz, tahlil bulmak ve bunu aşmak o kadar kolay olacaktır.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Görünüşe nazaran bu Çarşamba, bilhassa sizi önemseyen ve kime güvenmeniz gerektiği konusunda size bir iki şey kanıtlayacak.

Tahminen iddialısın ve tahminen de ailendekilerin pek yardımcı olamayacağını düşünüyorsun. Görünüşe nazaran bugün ne kadar yanıldığınızı görecek ve tahminen de bu beşerler için hoş bir şeyler yapmaya yöneleceksiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Görünüşe nazaran bu Çarşamba entelektüel olarak kuvvetli bir gün olacak ve kaygılarını ve sonlarını bir kenara bırakmaya hazır olan yerliler bundan en çok kazananlar olacak.

İmtihanlara, testlere yahut mülakatlara girenler mümkün olduğu kadar evvel dinlenmeye çalışmalılar zira bu onların zihinlerini temizlemelerine yardımcı olacak üzere görünüyor.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu, çok sayıda toplantı yahut her türlü yine bir ortaya gelme ile ağır bir gün olacak ve günün ne vakit geçtiğini bile anlamayacaksınız.

Öte yandan, bu fkent aydın haberleriliyetler sırasında gereğince verimli olsanız da, ofise döndüğünüzde öteki talepkar e-postaların yığılmasına şaşırmayın.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bu Çarşamba günü çok dürüst ve açıklayıcı olacaksınız ve görünüşe nazaran diğerlerini üzgün görseniz bile hiçbir şey sizi sahiden rahatsız etmiyor.

Tahminen sabrınızın sonuna geldiniz ve artık yapmaya çalıştığınız şey yalnızca sistemi yine kurmaktır. Aklınızda bulundurmanız gereken ve olması gereken şeyler var.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.