Kızını katledip kendini ihbar etti

Kayseri’nin Talas ilçesinde, Basri K. (63) ile kızı Ş.T. (40) ortasında teze nazaran tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle baba Basri K. kızı Ş …

16.11.2021
Kızını katledip kendini ihbar etti

Kayseri’nin Talas ilçesinde, Basri K. (63) ile kızı Ş.T. (40) ortasında teze nazaran tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle baba Basri K. kızı Ş.T.’yi boğaz, karın ve göğsünden bıçakladı.Basri K. daha sonra acil davet merkezini arayarak kızını öldürdüğünü…

Kayseri’nin Talas ilçesinde, Basri K. (63) ile kızı Ş.T. (40) ortasında argümana nazaran tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle baba Basri K. kızı Ş.T.’yi boğaz, karın ve göğsünden bıçakladı.

Basri K. daha sonra acil davet merkezini arayarak kızını öldürdüğünü ihbar etti. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat takımı sevk edildi.

5 BIÇAK DARBESİ ALMIŞ

Sıhhat takımları tarafından yapılan denetimlerde Ş.T.’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Ş.T.’nin cansız vücudu, olay yeri inceleme gruplarının çalışmasının akabinde otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Birinci incelemede Ş.T.’nin bedenine 5 bıçak darbesi aldığı öğrenildi.

Kızını öldüren Basri K. ise olay yerinde polis takımlarınca gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.