Kaymakam Aydın: “Hemşehrilerimizin görüşleri bizim için değerlidir”

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, her hafta gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine bu hafta Cumhuriyet …

10.02.2022
Kaymakam Aydın: “Hemşehrilerimizin görüşleri bizim için değerlidir”

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, her hafta gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine bu hafta Cumhuriyet Mahallesi ile devam etti.

İPEKYOLU, VAN (rehberaydin.com) – Van‘ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, her hafta gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine bu hafta Cumhuriyet Mahallesi ile devam etti.

Kaymakam Aydın’ın mahalle sakinleriyle buluştuğu toplantıya belediye lider yardımcıları, ünite müdürleri, Türk Telekom, VEDAŞ, AKSA, VASKİ üzere altyapı kuruluşlarının temsilcileri de katıldı. İpekyolu’na en güzel hizmetleri götürmenin uğraşı içinde olduklarını lisana getiren Lider Vekili Aydın, “Hemşehrilerimizle sık sık bir ortada olmaya, talep ve teklifleri yerinde almanın uğraşı içindeyiz. İlçemizin geleceğini sizlerle yaptığımız istişarelerle şekillendirmeye başka bir kıymet veriyoruz. Sizlerle yapmış olduğumuz esnaf ve mahalle buluşmalarından son derece mutluyuz. Fikirlerinize ve tekliflerinize paha veriyoruz. Bu ziyaretlerimizde belediyemizin yürütülen hizmetlerini yerinde görme imkanına sahip oluyoruz. Ayrıyeten yeni periyotta yapılacak projeleri de sizlerle istişare ederek görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu vesile ile bu toplantıyı tertip eden muhtarımıza ve nazik misafirperverliğinizden ötürü tüm mahalle halkımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Mahalle Muhtar Leyla Tanırıtanır ve mahalle sakinleri de, memnuniyetlerini tabir ederek, kendilerini ziyaret eden İpekyolu kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın’a teşekkür ettiler. – VAN

aydın haberleri – Mahallî

İhsan Emre, İpekyolu, Aydın, Van, Mahallî, Haberler

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.