Kafalar grubu üyesi Fatih Yasin, tek celsede boşandı

Magazin Haberleri YouTube’da 7,5 milyon takipçisi bulunan Başlar kümesinin üyesi Fatih Yasin, geçtiğimiz sene haziran ayında Sena Güzaldağ ile …

22.08.2022
Kafalar grubu üyesi Fatih Yasin, tek celsede boşandı

Magazin Haberleri

YouTube’da 7,5 milyon takipçisi bulunan Başlar kümesinin üyesi Fatih Yasin, geçtiğimiz sene haziran ayında Sena Güzaldağ ile nikah masasına oturdu. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan çiftten berbat haber geldi.

“SAYGI, ÖZVERİ VE ANLAYIŞ BEKLİYORUZ”

Evliliklerinin birinci yılı dolan çiftin boşandıkları konu bahis oldu.. Instagram hesabından boşandıklarını duyuran Güzaldağ, “Yazması kolay üzere gelse de Fatih ile olan evlilik birliğimizi 17 Ağustos günü kanunen sonlandırmış bulunmaktayız. Bu sürecin ikimiz için daha fazla yıpratıcı olmaması ismine sizlerden hürmet, özveri ve anlayış bekliyoruz. Ben bu yolda çok hoş beşerlerle tanıştım, olağanüstü beşerler biriktirdim. Dilerim ki herkesi yolu açık olsun, düzgün beşerlerle karşılaşsın. Bir mühlet paylaşım yapamayacağım. Merak etmeyin Yalnızca her vakit her şeyin iyisini dileyin” dedi.

Boşanma kararı hakkında bir açıklama yapmayan Fatih Yasin, Instagram hesabından Güzeldağ ile olan fotoğrafları da silmedi.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.