Kadirov, Putin’e meydan okuyan Elon Musk’a kadın ismi taktı! Musk hemen adını değiştirdi

Geçtiğimiz günlerde Putin’i teke tek dövüşe davet eden Elon Musk’a karşılık veren Kadirov, Putin ile uzunluk ölçüşebilmesi için nazik Elona’dan …

16.03.2022
Kadirov, Putin’e meydan okuyan Elon Musk’a kadın ismi taktı! Musk hemen adını değiştirdi

Geçtiğimiz günlerde Putin’i teke tek dövüşe davet eden Elon Musk’a karşılık veren Kadirov, Putin ile uzunluk ölçüşebilmesi için nazik Elona’dan sert Elon’a dönüşmesi gerektiğini ve bunun için Çeçenistan’da eğitim alması gerektiğini söyledi. Elon Musk ise eğitime muhtaçlığı olmadığını ve Putin korkuyorsa yalnızca sol elini kullanabileceğini ve solak bile olmadığını tabir etti. Öte yandan Elon Musk, bu cevabın akabinde Twitter’daki kullanıcı ismini ise Elona yaptı.

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Ukrayna’yı işgal eden Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin’e meydan okuyarak tek tek dövüşe davet etmişti. Elon Musk‘ın teklifine Rusya’ya bağlı Çeçenistan’ın Devlet Lideri Ramazan Kadirov karşılık verdi. Putin’e dayanağı ile bilinen ve hatta Ukrayna’ya karşı Ruslara takviye için asker de gönderen Kadirov’un gönderdiği bildirisini Elon Musk toplumsal internet hesabından paylaştı.

ELON MUSK’A “ELONA” İSMİNİ TAKTI

Kadirov, bildirisinde Elon Musk’a tavsiyede bulunarak gücünü Putin’e karşı kıyaslamaması ikazında bulundu. Ayrıyeten Kadirov, Putin ile uzunluk ölçüşebilmesi için nazik Elona’dan sert Elon’a dönüşmesi gerektiğini de söyleyerek Çeçenistan’da eğitim alması için muhakkak başlı yerleri sıraladı. İletisinin sonunda ise “Böylece Çeçenistan’dan Elona yerine Elon olarak döneceksin” tabirlerini kullandı.

PUTİN’İ YALNIZCA SOL ELİMLE YENERİM DİYİP İSMİNİ “ELONA” YAPTI

Bu iletinin akabinde Twitter’daki kullanıcı ismini Elona Musk olarak değiştiren Elon Musk ise Kadirov’a cevap olarak şunları söyledi:

“Teklifin için teşekkürler, lakin bu türlü bir üstün eğitim bana çok fazla avantaj sağlar. Şayet Putin dövüşmekten korkarsa, yalnızca sol elimi kullanmayı kabul ediyorum ve ben solak bile değilim. Elona…”

Çeçenistan, Elon Musk, Ukrayna, Rusya, Dünya, Haberler

Elon,Elon Musk,Putin,Kadirov ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.