Kadıköy-Tavşantepe metrosundaki bıçaklı saldırgan yakalandı

İstanbul’da, dün akşam saatlerinde Kadıköy’den hareket eden metro aracı Bostancı İstasyonu’na yaklaştığı sırada bir kişi, şimdi belirlenemeyen …

25.11.2021
Kadıköy-Tavşantepe metrosundaki bıçaklı saldırgan yakalandı

İstanbul’da, dün akşam saatlerinde Kadıköy’den hareket eden metro aracı Bostancı İstasyonu’na yaklaştığı sırada bir kişi, şimdi belirlenemeyen nedenle bir bayan yolcuyla tartışmaya başladı. Bu kişi, daha sonra bıçak çekip üzerine yürüdüğü bayana tehdit ve…

İstanbul’da, dün akşam saatlerinde Kadıköy’den hareket eden metro aracı Bostancı İstasyonu’na yaklaştığı sırada bir kişi, şimdi belirlenemeyen nedenle bir bayan yolcuyla tartışmaya başladı. Bu kişi, daha sonra bıçak çekip üzerine yürüdüğü bayana tehdit ve hakaretlerde bulundu.

Olay, şüphelinin durakta inmesiyle sonlanırken, metro aracındaki öbür yolcular yaşananları kaygı ve şaşkınlık içerisinde izledi.

O ANLAR KAMERADA

Aktarılan Habere Nazaran Meydana Gelen Durum, bir öbür yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. İmajlar toplumsal medyada da paylaşılırken, Bostancı İstasyonu’na giden polis takımları, durak ve araç kamerası manzaralarını incelemeye aldı.

SALDIRGAN YAKALANDI

İstanbul Vilayet Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, kuşkulu E.Y.’nin yakalandığı bildirildi. Açıklamada şu tabirlere yer verildi:

Vilayet Emniyet Müdürlüğü gruplarınca şüpheliyi yakalamak için ayrıntılı bir çalışma başlatıldığı aktarılan açıklamada, “Yapılan araştırmalarda, manzarayı paylaşan şahsın mağdur şahıs olmadığı paylaşım yapan kişinin alıntı yaparak paylaştığı tespit edilmiştir. Etrafta yapılan çalışmalar sonucu manzaralardaki şahsın E.Y. (32) olduğu tespit edilmiştir. Yapılan çalışma sonucu şahıs 02:30 sıralarında yakalanarak gözaltına alınmıştır. Kuşkulu şahsın yapılan incelemesinde 20 adet kabahat kaydının olduğu anlaşılmıştır. Yakalanan şahıs hakkında isimli tahkikat başlatılmıştır.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.