Kaan Yıldırım ve Sıla Türkoğlu, göz göze eğlenirken görüntülendi

Emanet dizisinden ayrılan Sıla Türkoğlu ile Hande Erçel ile bağını noktalayan Kkent aydın haberlerin Yıldırım, Bodrum’da bir davette sabahın …

27.06.2022
Kaan Yıldırım ve Sıla Türkoğlu, göz göze eğlenirken görüntülendi

Emanet dizisinden ayrılan Sıla Türkoğlu ile Hande Erçel ile bağını noktalayan Kkent aydın haberlerin Yıldırım, Bodrum’da bir davette sabahın birinci ışıklarına kadar eğlendi. İkilinin çalan müzikleri birbirinin gözlerine bakarak söylemesi aşk savını akıllara getirdi.

Emanet dizisinden olaylı bir biçimde ayrılan Sıla Türkoğlu dizide Yaman karakterini canlandıran rol arkadaşı Halil İbrahim Ceyhan ile bağını de bitirmişti. Türkoğlu daha sonra Kardeşlerim dizisiyle yıldızı parlayan Halit Özgür Sarı ile bir detoks merkezi çıkışı görüntülenmişti. Türkoğlu basında çıkan aşk haberlerini yalanlamıştı. Son olarak Hande Erçel ile münasebetini bitiren Kkent aydın haberlerin Yıldırım ile Sıla Türkoğlu, Bodrum’da düzenlenen bir davette sık sık göz göze gelerek eğlendi.

“BU BAKIŞLARDAN AŞK ÇIKAR MI?”

Sıla Türkoğlu ve Kkent aydın haberlerin Yıldırım, Bodrum’da bir mecmuanın özel gecesinde sabahın birinci ışıklarına kadar göz göze eğlenmesi yeni aşk dedikodularını alevlendirdi. Müzikçi Ayla’nı sahnesinde müziklere eşlik eden ikili, müzikleri birbirinin gözüne bakarak söylemesi de dikkatlerden kaçmadı. Hem Kkent aydın haberlerin Yıldırım hem de Sıla Türkoğlu’nun fanları toplumsal medyada hesaplarından “Bu bakışlardan aşk çıkar mı?” yorumunu yaptı.

Snob Magazin / Magazin

Türkoğlu,Göz ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.