İşten dönen kadın, 75 yaşındaki eşini öldürülmüş halde buldu

Konya’da işten çıkıp meskene gelen Hatice Kuyucak, 75 yaşındaki emekli eşi Abdullah Kuyucak’ı banyoda kanlar içinde yatarken buldu. Yaşlı adamın …

17.06.2022
İşten dönen kadın, 75 yaşındaki eşini öldürülmüş halde buldu

Konya’da işten çıkıp meskene gelen Hatice Kuyucak, 75 yaşındaki emekli eşi Abdullah Kuyucak’ı banyoda kanlar içinde yatarken buldu. Yaşlı adamın boynundan ve sırtından aldığı bıçak darbesiyle öldürüldüğü tespit edildi.

Meram ilçesi Hadimi Mahallesi Halkabegus Sokak’ta skent aydın haberlerit 20.00 sıralarında belediyede park ve bahçeler ünitesinde emekçi olarak çalışan Hatice Kuyucak, konuta geldiğinde eşi Abdullah Kuyucak’ı banyoda giyinik vaziyette hareketsiz halde buldu.

YAŞLI ADAM KANLAR İÇİNDE BULUNDU

Büyük paniğe kapılan Hatice Kuyucak, komşularından yardım istedi. Konuta gelen komşuları Kuyucak’ın kanlar içinde olduğu fark etti. İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi.

BOYNUNDAN VE SIRTINDAN BIÇAKLANDI

Eve gelen gruplarca yapılan incelemede Kuyucak’ın boynundan ve sırtından bıçaklanarak öldürüldü tespit edildi. Kuyucak’ın cansız vücudu, polis ve savcının olay yerinde yaptığı incelemenin akabinde otopsi için Konya Kent Hastanesi morguna kaldırıldı.

POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI

Polis, Kuyucak’ı bıçaklayarak öldüren kişi ya da şahısların yakalanması için çalışma başlattı. Olayla ilgili başlatılan çalışma sürdürülüyor.

aydın haberleri / İsmail Akkaya – 3. Sayfa

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.