İstanbul Havalimanı’nda gündem olan görüntüler! Yiyecek fiyatları uçak biletiyle yarışıyor

Ürünlerin olağana nazaran daha yüksek fiyatlara sahip olmasıyla bilinen İstanbul Havalimanı’ndaki son imajlar toplumsal medyada gündem oldu …

03.07.2022
İstanbul Havalimanı’nda gündem olan görüntüler! Yiyecek fiyatları uçak biletiyle yarışıyor

Ürünlerin olağana nazaran daha yüksek fiyatlara sahip olmasıyla bilinen İstanbul Havalimanı’ndaki son imajlar toplumsal medyada gündem oldu. Artan enflasyonun da tesiriyle yiyecek ve içecek fiyatları uçak biletleriyle yarışıyor. Havalimanında pizza 540 TL, sandviç 110 TL, kutu kola 53, su ise 31 TL’ye satılırken, Ankara-İstanbul ortası ortalama 540 TL’ye uçak bileti bulunabiliyor.

Türkiye’deki ekonomik durum ve artan enflasyona bağlı olarak eserlerin fiyatları sık sık yükselirken, İstanbul Havalimanı’ndan çekilen son manzaralar toplumsal medyanın gündemine oturdu.

PİZZA FİYATI UÇAK BİLETLERİYLE YARIŞIYOR

Normale nazaran daha kıymetli satış fiyatlarıyla bilinen İstanbul Havalimanı’nda toplumsal medyada paylaşılan imajlara nazaran büyük uzunluk pizza 540 TL, sandviç ise 110 TL’ye satılıyor. Öte yandan Ankara-İstanbul ortasında ortalama 540 TL’ye uçak bileti bulunabiliyor.

SUYUN FİYATI 31 TL

Öte yandan İstanbul Havalimanı’nda kutu kola 63 TL’ye alıcı bulurken, suyun ise 31 TL’de satışa konulması dikkatlerden kaçmıyor.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Ekonomi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.