Bizden Uyarması: 3 Burcu Felaket Bir Pazar Bekliyor! Sizde Bu Burçlardan Birisi misiniz?

3 TEMMUZ 2022KOÇ : AİLE HAYATINIZ ÖNDE GELECEKBu pazar her tipten fırsat yakalanabilir, fakat her şey muhtemelen aile hayatıyla ilgili olduğu …

03.07.2022
Bizden Uyarması: 3 Burcu Felaket Bir Pazar Bekliyor! Sizde Bu Burçlardan Birisi misiniz?

3 TEMMUZ 2022KOÇ : AİLE HAYATINIZ ÖNDE GELECEKBu pazar her tipten fırsat yakalanabilir, fakat her şey muhtemelen aile hayatıyla ilgili olduğu için bu fırsatları kovalayamayabilirsiniz.Macera ve heyecan peşindesiniz ve bunları akrabalarınızın size sunabile…

3 TEMMUZ 2022

KOÇ : AİLE HAYATINIZ ÖNDE GELECEK

Bu pazar her cinsten fırsat yakalanabilir, lakin her şey muhtemelen aile hayatıyla ilgili olduğu için bu fırsatları kovalayamayabilirsiniz.

Macera ve heyecan peşindesiniz ve bunları akrabalarınızın size sunabileceğine inanmıyor üzeresiniz. Kıymetli ölçüde para harcamayı gerektiren planlardan kaçının.

BOĞA : HUDUTLU KAYNAKLAR İLE YETİNECEKSİNİZ

Bu pazar fazla güçten faydalanmıyorsunuz, bu nedenle sonlu kaynaklarınızla devam etmeniz gerekecek.

Yeterince dinlenmediğiniz için kendinize muhtemelen kızacaksınız. Günün çok süratli geçeceğini hissedecek ve akabinde dehşetli pazartesi ile yüzleşmeniz gerekecek. Kimi Boğalar dışarıda biraz vakit geçirirlerse kendilerini daha güzel hissedebilirler.

İKİZLER : KARARINIZDAN PİŞMAN OLDUNUZ

Kendinizi belli bir bahiste sorumlu ilan ettiniz ve görünüşe nazaran artık bu hususla ilgili verdiğiniz kelamı tutmak için elinizi yükseltmenin vakti geldi.

Bundan pek mutlu olmadığınızı ve geçmiş kararınızdan pişman olduğunuzu söylemeye gerek bile yok. Partneriniz size yardım edebilir, lakin karşılığında bir şey isteyecektir, böylelikle daha fazla belaya girersiniz.

YENGEÇ : HİSLERİNİZİ KENDİNİZE SAKLAYACAKSINIZ

Aşk ismine gayret göstermek için en düzgün gün değil, bu yüzden hislerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Bu, yanlış kişinin peşinde olduğunuz nedeniyle de insanların diğer ömür öncelikleri peşinde koşmakla meşgul olabileceği için de olabilir.

Ancak bu, yüreğinizi kırmamalı ve kiminle ilgilendiğinizi ve kimi sevdiğinizi anlamayı bırakmanız gerektiği manasına gelmez.

ASLAN : SERT BİR TENKİT ALACAKSINIZ

Bu pazar pek sevecen görünmüyorsunuz, tam aksine, rastgele bir şarta bağlı olmaksızın herkesi hizmetinizde görmeye meyillisiniz.

Bu nedenle, yakın birinden epeyce sert bir tenkit almanız ve çok daha cömert ve anlayışlı biriyle karşılaştırılma talihiniz yüksektir.

BAŞAK : GEREKSİNİMİNİZ OLMAYAN ŞEYLER SATIN ALMAYIN

Finansal süreçler ve fırtınalı günler için kenara para ayırma günü. Fakat görünen o ki, sorumluluğunuz çok uzun sürmeyecek ve çok geçmeden kendinizi gereksiniminiz olmayan değerli bir satın almayı düşünürken bulacaksınız.

Bu satın almayı yapmaya karar verdiğinizde kimse sizi bundan vazgeçirmek için çalışmaz. Bu yüzden, kendiniz için uygun bir şey satın alırken en azından özelliklerini denetim ettiğinizden emin olun.

TERAZİ :ÖNEMLİ BİR KAYNAŞMA FIRSATI İLE KARŞIKARŞIYASINIZ

Bu pazar önemli bir kaynaşma fırsatı olabilir, tahminen de süslü bir aktifliğe davetlisiniz. Bu hususta çok heyecanlısınız ve günün büyük bir kısmını buna hazırlanmak için harcayacaksınız.

Beklentilerinizi çok yüksek tutmayın zira talih ve gerçek vakitte gerçek yerde olma problemi de değerli.

AKREP : PALAVRALARDAN KAÇMAK İÇİN OLAĞANÜSTÜ BİR GÜN

Yalanlar diyarından kaçmak istiyorsanız, bu pazar sizin için harika bir vakit zira etrafınızda bir çeşit dürüstlük salgını var.

Söyleneceklerin yarısından fazlasını duymak istemeyebilirsiniz, lakin diğerlerinin sizin yaptığınızı nasıl gördüğünü bilmenin garip bir rahatlığı da vardır.

YAY : PAZARLIK ETMEK İÇİN MASAYA OTURACAKSINIZ

Size hayat biçiminizdeki bir şeyi değiştirme talihi sunuluyor lakin bunun çok fazla uğraşı gerektirdiğini ve zahmetten daha az yararı olduğunu hissedebilirsiniz.

Bazı Yaylar başkalarından daha yürekli olacak ve daha düzgün koşullar için pazarlık etmeye çalışacaklar.

OĞLAK : HEYECANLA KABUL ETTİĞİNİZ TEKLİFİ REDETMEYE HAZIRLANIYORSUNUZ

Partnerinizin bir teklifini birinci başta büyük bir heyecanla kabul ediyorsunuz lakin tek başınıza kaldığınızda bu fikrinizin değişme ihtimali var.

Rutinin dışına çıkmak için can atıyorsunuz lakin tıpkı vakitte hiçbir şeyden sorumlu tutulmak istemiyorsunuz. Seçimlerinizi nasıl telafi edebileceğinizi görmek enteresan olacak.

KOVA : GÜNÜN SONUNDA ÇOK YORULACAKSINIZ

Önünüzde rahat bir pazar günü olmasına karşın, irtibat kuracağınız insan sayısına bakılırsa, sonunda çok yorgun olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Zihinsel güçten ve herkesin öyküsüne fazla dahil olacağınız gerçeğinden bahsediyoruz. İç güdüleriniz, bilhassa de kendinizi beladan uzak tutma iç güdüleriniz bugün pek işlemeyecek.

BALIK : SİZE SÖYLENEN HER ŞEYE ARTIK İNANMIYORSUNUZ

Mevcut eğilim merakınızı artırıyor üzere görünüyor ve muhtemelen sorularınıza karşılık almak için gerektiği kadar ileri gideceksiniz.

Gizli bir romantizm için makûs bir vakit değil ve bâtın diyoruz zira en uygunu sağduyulu olmak. Artık size söylenen her şeye inanmaya daha az eğilimlisiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.