Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz!

Birinci cinsel tecrübe çoğunluk için kaygı vericidir. Bilmediğin bir limana yelken açmak üzere gelebilir. Lakin durum düşünüldüğü kadar güç değil …

28.11.2021
Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz!

Birinci cinsel tecrübe çoğunluk için kaygı vericidir. Bilmediğin bir limana yelken açmak üzere gelebilir. Lakin durum düşünüldüğü kadar güç değil. Hem partnerinizi en çok da kendinizi daha keyifli etmek için birinci cinsel bağlantı öncesinde yapılması gerekenler için…

Birinci cinsel tecrübe çoğunluk için kaygı vericidir. Bilmediğin bir limana yelken açmak üzere gelebilir. Lakin durum düşünüldüğü kadar sıkıntı değil. Hem partnerinizi en çok da kendinizi daha memnun etmek için birinci cinsel bağ öncesinde yapılması gerekenler için buyurun içeriğe!

Birinci olarak cinsel ilginin senin için ne olduğunu tanımlayarak başla.

Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz! 1

Herkesin cinsel alakadan anladığı farklı olabilir. Çoğunlukla vajinal bağdan bahsedilse de şahısların mevzuyla olan beklentileri değişebiliyor. Bu yüzden birinci olarak cinsel münasebetin senin için ne tabir ettiğini, cinsel tecrübenin ne demek olduğunu kendi içinde çözümlemen gerek.

Partnerinle hakikat irtibat kur ve açık ol.

Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz! 2

Bu husustaki en değerli noktalardan biri partnerler ortasındaki bağlantıdır. Çünkü açık olmak ve ne isteyip istemediğini tabir etmek pek çok şeyin değişmesine sebebiyet verebilir. Partnerine cinsel ilginin onun için ne mana söz ettiğini öğren. Bakış açısı farklılığı gün sonunda kalplerin kırılmasına neden oluyor. Mevzu aşk mı yoksa yalnızca tecrübe elde etmek mi yoksa farklı bir neden mi kesinlikle öğren. Bu da senin ne karar vermen gerektiğine temel olacaktır.

Cinsellikle ilgili merak ettiklerini araştır, mevzu hakkında kapsamlı bir biçimde bilgi sahibi ol.

Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz! 3

Okullarda verilen cinsellik eğitiminin dışında hususla alakalı bilgi edinilmesi gerekiyor. Bilgiye erişimin çok kolay olduğu günümüzde ayrıntılı araştırmalar yaparak hem anatomik hem de cinsel bahisler hakkında yeni şeyler öğrenebilirsin. Bu bilgiler ışığında korkmak yerine neyle karşılaşacağını daha âlâ bilirsin. Muhtaçlıklar ve isteklere dair alım olursa ziyan görme olasılığın da azalmış olur.

Korunma usullerini öğren, kendini riske atacak durumlardan uzak dur.

Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz! 4

Cinsel münasebet yaşamadan evvel öbür değerli noktalardan biri de yanlışsız korunma usullerinden haberdar olmak. Sana uygun korunma yolları hangileri, doktora gideceksen hangi doktora gitmelisin üzere sorulara öncesinde karşılık bulman hem seni partnerini rahatlatacak hepsinden öte de sıhhatinizi koruyacak. Cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara karşı bilinçlenmek gerekiyor.

Cinsel bağa girmeye hazır hissettiğine emin ol.

Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz! 5

Kesin olarak buna hazır mısın emin olmalısın. Beşerler hazır olunca anlarsın dese de buna kulak asma. Zira bu o denli bir durum değil. Niyetlerini ölç tart. Partnerini ne kadar istiyorsun daha da kıymetlisi bu partnere güveniyor musun? İnanç duygusu kendinden emin olma konusunda hayli hassas. Bu usul durumlarda kişi manipülasyona da açık hale geliyor. Sen istiyorsan ve buna hazır olduğunu düşünüyorsan gerisi boş. Bir tarafın zorlamasıyla bu iş olmamalı. Kararı evvel ferdi sonra ortak vermelisin.

Onay en değerlisi. Her iki tarafta onay vermek zorunda, unutma!

Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz! 6

Tüm hali hazırda görülenin bununla bir arada ayrıyeten Rayka Kumru’nun bu videoda konu hakkında anlattıklarına ve tavsiyelerine kulak verebilirsiniz.

Memnun biten gecenin sırrı OKEY Nirvana ile ortaya çıkıyor!

Hem Kendinizi Hem Partnerinizi Mutlu Etmek İçin İlk Cinsel İlişki Öncesinde Yapılması Gerekenleri Anlatıyoruz! 7

OKEY Nirvana afrodizyak tesirli ve ultra kabartmalı yapısıyla bayanların hazza ulaşması için tasarlandı!

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.