Twitter, Olumsuz Oyları Yanıtla Özelliğini Başlatmayı Planlıyor

Twitter’a Olumsuz Oyları Cevapla Özelliği Geliyor Toplumsal medya devi Twitter, yeni özelliğini test ediyor: iOS kullanıcılarında üst ve aşağı …

28.11.2021
Twitter, Olumsuz Oyları Yanıtla Özelliğini Başlatmayı Planlıyor

Twitter’a Olumsuz Oyları Cevapla Özelliği Geliyor Toplumsal medya devi Twitter, yeni özelliğini test ediyor: iOS kullanıcılarında üst ve aşağı oylar. Bu, şirketin uygun olan karşılık çeşitlerini tespit etmesine yardımcı olacaktır.Tweet, uygulamayı yüksek kalit…

Twitter’a Olumsuz Oyları Cevapla Özelliği Geliyor

Toplumsal medya devi Twitter, yeni özelliğini test ediyor: iOS kullanıcılarında üst ve aşağı oylar. Bu, şirketin uygun olan karşılık tiplerini tespit etmesine yardımcı olacaktır.

Tweet, uygulamayı yüksek kaliteli içeriğe öncelik verilen daha yeterli bir yer haline getirmek için geri bildirim verme seçeneğini de içeren olumsuz karşılıkların tanıtımı başlığı altında 3 seçenek belirtti.

Kaynak: https://www.digitalinformationworld.c…

Özelliğin Facebook’un beğen ve beğenme özelliğinin bir taklidi olduğunu gösteriyor.

Eser başkanı Kayvon Beykpour , platformun bu özelliği araştırdığını söyleyerek onu bir deneme yaptı.

Twitter, Olumsuz Oyları Yanıtla Özelliğini Başlatmayı Planlıyor 1

Asıl soru, öbür birçok uygulamada da bulunan olumlu ve olumsuz oy verme özelliğinin, uygulama içi etkileşimi büyüleyici kılmak için Twitter için de çalışacağıdır.

Halkın bu bahiste farklı görüşleri var. Kimileri, diğerlerini açıkça küçük düşürmeye müsaade vermeden görüşlerini özel olarak yorumlamanın yeterli bir fırsat olduğuna inanıyor.

Şu anda Twitter, kullanıcıların kişisel karşılıkları gizlemesine müsaade veriyor , lakin rastgele biri okumak isterse tıklaması gerekebilir.

Her yeni özellik Twitter’ı rakip devlerden farklı kılıyor ve uygulamasını beşerler için daha uygun hale getirerek daha fazla kitleye ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.