Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Otel Kaçamağı

Yaz ayında evlenmeleri beklenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme’de bulunan bir otele girerken görüntülendi. İşte …

03.03.2022
Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Otel Kaçamağı

Yaz ayında evlenmeleri beklenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme’de bulunan bir otele girerken görüntülendi. İşte ayrıntılar…

El ele otele girdikleri esnada flaşların patlaması ile şaşkına dönen Hadise ve Mehmet Dinçerlerçifti, sorulara yanıtsız bıraktı.

İMAJ ALINMASINI İSTEMEDİ

Basın mensuplarının daha fazla imaj almasını istemeyen Dinçerler, otel güvenliklerini uyararak basının dışarı çıkmasını istedi.

‘HAMİLELİK’ AÇIKLAMASI

Evlilik hazırlığı yapan 36 yaşındaki Hadise‘nin gebe olduğu hatta bebek beklediğini öğrendikten sonra da düğün tarihini öne çektiği öne sürülmüştü.

Hamilelik argümanının akabinde açıklama yapan Hadise, “Hamile değilim. Daha mükemmel gelinliğimi giyeceğim evvel. Sonra Allah’ın müsaadesiyle inşallah” tabirlerini kullanmıştı.

HADİSE KİMDİR?

Hadise nereli ve kaç yaşında; Hadise, 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika‘nın Anvers kentinde dünyaya geldi. Hadise aslen Sivaslıdır. 36 yaşındadır.

‘Hülya’ isminde bir ablası, ‘Derya’ ve ‘Murat’ isimlerinde iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972 yılında çalışmak üzere Belçika‘ya gitti. Hadise, üniversite eğitimini pazarlama ve çağdaş lisanlar üzerine aldı. Müziğe olan ilgisi münasebetiyle mesleğini yapmadı, ailesinin de takviyesiyle müzik eğitimi aldı.

Hadise 11 yaşındayken anne ve babası evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşına geldiğinde Idol müsabakalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Müsabaka sonucunda birinci 10’a giremedi lakin 6 ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul etmesinin akabinde albüm hazırlıklarına başladı.

Birinci müziği ‘Sweat’i 1 Kasım 2004’te single olarak satışa sundu. Mayıs 2005’te ikinci single’ı ‘Stir Me Up’ı yayınladı ve birinci klibini de bu müziğe çekti. Müzik sayesinde ismi Türk basınında yer aldı. Ekim 2005’te üçüncü single’ı ‘Mbirinci Chocolate Girl’ü satışa sundu. Kasım 2005’e gelindiğinde birinci stüdyo albümü ‘Sweat’i yayınladı. Albümde yer alan ‘Ain’t No Love Lost’ ve ‘Bad Boy’ müziklerini single olarak da satışa sundu.

Müzikçi, Eylül 2007’de ikinci stüdyo albümünün birinci single çalışması ‘A Good Kiss’i yayımladı ve klibini İstanbul’da çekti. Şubat 2008’de albümün ikinci single’ı ‘My Body’ yayınlandı. Müziğin klibi Şenol Korkmaz direktörlüğünde çekildi.

Haziran 2008’de yayımlanan Serdar Ortaç albümü Nefes’te yer alan ‘Düşman’ müziğinde düet müzikçisi olarak yer aldı. Birebir ay içinde ikinci stüdyo albümü ‘Hadise’yi piyasaya sürdü. Albümdeki 10 müziğin kelamlarını Yves Gaillard ile birlikte yazdı. Bunun bununla bir arada ayrıyeten ‘A Good Kiss’ müziğinin Türkçesi olan ve Sezen Aksu tarafından yazılan ‘Deli Oğlan’ı da albüme ekledi.

Ağustos 2008’de, MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En Güzel Türk Müzikçi kategorisinde aday olarak gösterildi lakin mükafatı Emre Aydın kazandı.

HADİSE’NİN ÖZEL ÖMRÜ

1985 doğumlu olan Hadise, 2021 yılı prestijiyle 36 yaşındadır ve bekardır.

2021 yılından beri iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşıyor.

MEHMET DİNÇERLERKİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci jenerasyon ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid İdare Şurası Lideri Burhan Dinçerler’in oğludur.

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etti.

Türkiye’de yıllar evvel yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp tekrar canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa müddet içinde 65 şubeyle markayı tekrar piyasada tutmuştur.

Snob Magazin – Magazin

Hadise,Şarkı,Albüm,Mehmet Dinçerler,Türk,Single,Yılı ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.