Güreş Kars İl Temcisi Kırtay antrenör ve hakemlerle buluştu

KARS (rehberaydin.com) – Kars’ta düzenlenen “Gençler A kategorisi Güreş Müsabakaları’na katılan sportmen, antrenör ve karşılaşmayı yöneten …

16.01.2022
Güreş Kars İl Temcisi Kırtay antrenör ve hakemlerle buluştu

KARS (rehberaydin.com) – Kars’ta düzenlenen “Gençler A kategorisi Güreş Müsabakaları’na katılan sportmen, antrenör ve karşılaşmayı yöneten hakemler yemekte buluştu. Kars’ta 13 Ocak 2022 tarihinde başlayan ve bugün sona erecek olan okul sporları fkent aydın haberleriliyet programında yer …

KARS (rehberaydin.com) – Kars‘ta düzenlenen “Gençler A kategorisi Güreş Müsabakaları’na katılan atlet, antrenör ve karşılaşmayı yöneten hakemler yemekte buluştu.

Kars‘ta 13 Ocak 2022 tarihinde başlayan ve bugün sona erecek olan okul sporları fkent aydın haberleriliyet programında yer alan gençler A kategorisi güreş karşılaşmalarına 15 vilayetten grekoromen sitilde 69 sportmen, özgür tarzda 101 sportmen, 28 antrenör, yönetimci yer alırken karşılaşmalarda 20 hakemin vazife aldı.

Kars‘ta düzenlenen karşılaşmalara katılan hakem, yönetimci, antrenör ve atletlere yemek veren Güreş Kars Vilayet Temsilcisi ve Ortakapı Muhtarı Mürteza Kırtay, karşılaşmalara katılan atletlere muvaffakiyetler diledi.

Düzenlenen yemeğe Kars Vilayet Emniyet Müdürü İbrahim Ethem Öztürk, Spor Hizmetleri Müdürü Ömer Saltık, Şube Müdürü Okan Ünal, Okul Sporları Koordinatörleri Hüseyin Aydın, Ozan Çelik, Karşılaşma Sebahattin Yıldız, Eski güreşçilerden Emrah Güney ve atletler katıldı.

Düzenlenen yemeğin açılışında konuşan Spor Hizmetleri Müdürü Ömer Saltık, güreşin bir aile olduğunu belirtti.

Saltık, “Bu ailenin bir mensubu olmaktan gurur duyuyorum. Yeni seçilen Federasyon Lideri Onur Eroğlu’nun güreşi hak ettiği yerlere taşıyacağına inancının tamdır. Lidere ve takımına gereken takviyenin verilmesi gerekiyor” dedi.

Düzenlenen yemeğe konut sahipliği yapan, Güreş Kars Vilayet Temsilcisi Mürteza Kırtay, kendisine dayanak veren Güreş federasyonu Lideri Gurur Eroğlu’na ve davete icabet eden güreş ailesinin tüm mensuplarına teşekkür etti.

Kırtay, gücünün yettiğince bu ailenin bir neferi olacağını ve üzerine düşen ne misyon varsa düşünmeden yerine getireceğini söyledi.

Kars’ta düzenlenen ve okul sporları fkent aydın haberleriliyet programında yer alan ‘Gençler A kategorisi Güreş Müsabakaları’na 15 vilayetten grekoromen sitilde 69, hür tarzda 101 olmak üzere toplam 170 sportmen katıldı. – KARS

aydın haberleri – Spor Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.