Günlük burç yorumlarında Teraziler için nostaljik bir gün Aslanlar ise çok stresli (29 Kasım Pazartesi)

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)Mevcut eğilim, duygusal gereksinimlerinizi nasıl karşıladığınıza ve beklentileriniz konusunda ne kadar gerçekçi …

29.11.2021
Günlük burç yorumlarında Teraziler için nostaljik bir gün Aslanlar ise çok stresli  (29 Kasım Pazartesi)

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)Mevcut eğilim, duygusal gereksinimlerinizi nasıl karşıladığınıza ve beklentileriniz konusunda ne kadar gerçekçi olduğunuza bakıyor.Bu epey kolay bir Pazartesi olacak ve biraz meditasyon için vakit bulamamak üzere bir mazeretiniz ola…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Mevcut eğilim, duygusal gereksinimlerinizi nasıl karşıladığınıza ve beklentileriniz konusunda ne kadar gerçekçi olduğunuza bakıyor.

Bu hayli kolay bir Pazartesi olacak ve biraz meditasyon için vakit bulamamak üzere bir mazeretiniz olamaz üzere görünüyor. Partneriniz de sizi itip kakıyor olabilir ve bu sizde birtakım soruları tetikleyebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Beğenseniz de beğenmeseniz de bu Pazartesi çoklu vazifede ne kadar yetenekli olduğunuzu göstermeniz gerekecek.

Tıpkı vakitte, muhakkak bir projede bir dereceye kadar tek başınıza ilerlemiş olsanız da, daha tecrübeli insanların yardımına gereksiniminiz olacak ve birlikte çalışmanız için onları bir ortaya getirmeniz gerekecek.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Pazartesi bir iştirak günü ve bilhassa hakikat planları yaparsanız işler hayli meselesiz ilerleyecek üzere görünüyor.

Emniyetli insanlardan yararlanırsınız lakin programları epeyce ağır olabilir, bu nedenle birinci etapta onlara söylediklerinize çok dikkat etmeniz gerekecektir. Ne kadar sorumlu olduğunuzu göstermek için kusursuz bir vakit.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kendinizi finansal hususlarla meşgul etmenin vakti geldi, tahminen de bir müddettir ödenmesi gereken borçlar var.

Pazartesi günü birinci iş bunu yaparak, ne kadar güç görünürse görünsün, hayatınızın denetimini elinize alıyorsunuz ve bu yalnızca kendinizi daha âlâ hissetmenizi sağlamakla kalmayacak, birebir vakitte öteki aktivitelerin üstesinden gelme konusunda size itimat verecektir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu, aile üyeleriyle irtibat kurmak ve tahminen de bir müddettir yapılması gereken birtakım düzenlemeleri halletmek için mükemmel bir gün.

Çalışma saatlerinizi uzatmaya çalışıyorsunuz, lakin bunun size yakın olanlar için ne manaya geldiğine, bilhassa yakın ailenizin nasıl etkileneceği konusunda dikkatli olmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Ne yapman gerektiğini çok fazla düşünüyorsun ve bu çoğunlukla biraz boş vaktin olduğu için oluyor.

Zihninizi sizin için daha düzgün olan şeylerle meşgul etmeye çalışın. Kendinizde sahiden keşfetmediğiniz bir bilgi susuzluğu var.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Uzun vakittir görmediğiniz bir arkadaşınıza yahut tanıdığınıza rastladığınız ve anılarınızı paylaşmaya başladığınız bugün hayli nostaljik bir Pazartesi olacak.

Bu tıpkı vakitte geçmişte söylenmemiş olabilecek şeyleri söylemek için bir fırsattır. Romantik bir bağlam da varsa işler ilginçleşebilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Yapacağınız birtakım etkileşimler konusunda gereğinden fazla gerilime gireceksiniz lakin buna gerek yok üzere görünüyor.

Yanlışsız olanı yapıyorsun ve bunu kendi gözlerinle görebilmelisin. Bu kaygılar sonunda sizi ele geçirecek ve hatta sıhhatiniz üzerinde bir tesiri olabilir ki bu mutlaka istemediğiniz bir şeydir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Bir arkadaşınızın dahil olduğu küçük bir olayla ilgili gerçeği çarpıtmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Tahminen de bunu onlara karşı nazik olmak için ya da yalnızca hayatında rastgele bir karışıklık istemediğin için yapıyorsun. Bu, hakikaten bir şeyleri denemenin ve manipüle etmenin vakti değil.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

İstikrar için can atıyorsun ancak görünüşe nazaran bunu takip etmeyen tam olarak sensin. Tek istikamette ilgili sonuçlara ulaşmak için fikrinizi çok fazla değiştiriyorsunuz.

Bu Pazartesi size işlerin nasıl ele alınması gerektiğine dair olumlu bir örnek görme fırsatı sunacak. Ayrıyeten hayli materyalist bir tavır sergiliyorsunuz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Eşinizi de ilgilendiren makul bir kararı, kendi başınıza, tahminen de belli bir vakitte bağlantı kuramadıkları için almak zorunda kalacaksınız.

Bu kısım muhtemelen hayatınızda hayli fazla ıstırap yaratacak ve eşiniz sonunda bu mevzuda onay verse bile gerilime devam edeceksiniz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bu pazartesi çıtkırıldım biri üzere davranıyorsunuz ve etrafınızdakilerin bu yüzden epey zahmetten çıkmasına şaşmamalı.

İşinizi yapmaya devam edecek olsanız da, işlerin duygusal tarafı her şeye biraz gölge düşürüyor üzere görünüyor. Bu, yaratıcı eforlar için kusursuz bir gün, lakin sadece işleri profesyonel tutmayı başarırsanız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.