Gül Masalı 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gül Masalı 11. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Gül Masalı son bölümde neler oldu?

Gündem Haberleri Gül Masalı, Pastel Sinema imzalı, birinci kısmı 19 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Sadullah Şentürk’ün …

29.08.2022
Gül Masalı 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gül Masalı 11. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Gül Masalı son bölümde neler oldu?

Gündem Haberleri

Gül Masalı, Pastel Sinema imzalı, birinci kısmı 19 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu’nun kaleme aldığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisi. Gül Masalı 11. kısım fragmanı yayınlandı mı? Gül Masalı 11. yeni kısım fragmanı çıktı mı? Gül Masalı son kısımda neler oldu?

GÜL MASALI 11. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 11. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Bugünkü 10. kısmın akabinde 11. yeni kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor.

GÜL MASALI 10. KISIM FRAGMANI İZLE!

GÜL MASALI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Sırrı’ya ne yaptınız?”

Hislerine yenilen ve kendini Gonca’dan uzak tutmayı başaramayan Toprak çaresizdir. Tüm bildiklerini anlatarak, her şeyi Gonca ziyan görmesin diye yaptığını söyler. Gonca ise büyük bir hayal kırıklığı içerisindedir ve bir daha Toprak’ı görmek istememektedir. Derin bir pişmanlık ve acı içinde kıvranan Toprak yanılgısını telafi etmek için bir şey yapmak zorundadır artık. Adnan Fuat’ın ise pes etmeye niyeti yoktur. Gül tarlasında yarım kalan işini bitirmek için harekete geçer. Doğum günü yaklaşan Halil’e süper bir ikram hazırlamaktadır. Gonca gerçekleri ortaya çıkarmak için Sırrı’yı görmeye obaya sarfiyat. Lakin Sırrı uzun müddettir ortalarda yoktur. Onu bulmaya kararlı olan Gonca tehlikeli bir seyahate atılır. Vakit süratle ilerlerken Toprak’tan gelecek yardım teklifini kabul etmek zorunda kalır. Gonca ve Toprak, Sırrı’yı bulabilecek midir? Kopma noktasına gelen bağlarını kurtarabilecekler midir? Yine hafriyata başlayan Fuat beklediği sonucu elde edebilecek midir? Yeterlice köşeye sıkışan Rıfat kurtulmak için bu sefer hangi hamleyi yapacaktır?

GÜL MASALI SON KISIMDA NELER OLDU?

Toprak için sıkıntı karar

Atabeylerin ağır ithamlarını hazmedemeyen Gonca, Toprak’tan uzak durmaya karar vermiştir. Halil sorgu sırasında soğuk terler dökerken Canan da hastaneye kaldırılır. Annesinin başından bir an olsun ayrılmayan Toprak, Gonca ve ailesi ortasında kalmanın derin ıstırabını çekiyordur. Halil’in kısa müddette hür kalacağını düşünen Rıfat ise yanıldığını anlamıştır. Zira bu işin ardında da Adnan Fuat vardır ve belirli ki durmaya niyeti yoktur. Rıfat, Fuat’ın sonraki atağını önlemek için harekete geçer. Bu ortada su meselesini çözmek için devalar arayan Tahir’in imdadına Fuat yetişir ve ona büyük bir sulama sistemi kurmak için yardım teklif eder. Sırrı geçmişe gömdüğü acı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmıştır. Bundan sonra atacağı adım ise herkesin hayatını derinden etkileyecektir. Toprak’tan uzak kalmanın acısıyla kavrulan Gonca aşkına yine dört elle sarılabilecek midir? Büyük bir cendereye giren Toprak, ailesini mi Gonca’yı mı tercih edecektir? Fuat, Rıfat’ın beklenmedik atağına nasıl bir karşılık verecektir?

GÜL MASALI OYUNCU KADROSU

Erdem Kaynarca : Toprak Atabey

Gülper Özdemir : Gonca Aydın

Sarp Can Köroğlu : Arda Seçkin

Zehra Yılmaz : Ece Kardaş

Gülçin Hatıhan : Canan Atabey

Arif Pişkin : Tahir Aydın

Ayşenil Şamlıoğlu : Fatma

Fatma Tuğba Tutuğ : Zeynep

Suat Sungur : Aşk Doktoru

Sait Genay

Yağmur Başkurt : Nurbanu

Serdem Paçal : Arzu

Mehmet Şeker : Ali Tüfek

Bülent Düzgünoğlu : Halil Atabey

Murat Ercanlı : Hidayet

Turan Selçuk Yerlikaya : Yavuz

Hazal Pekgöz : Gülümser

K kent aydın haberleri n Berk Gültekin : Mehmet

Gonca,Toprak,Gül Masalı,Fuat,Sırrı,Bölüm,11.,Gül ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.