Filmleri aratmayan operasyondaki şüpheliler tutuklandı

Aydın’ın Didim ilçesinde Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan operasyonda sinemaları aratmayan manzaralar …

10.02.2022
Filmleri aratmayan operasyondaki şüpheliler tutuklandı

Aydın’ın Didim ilçesinde Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan operasyonda sinemaları aratmayan manzaralar yaşanmış 3 kuşkulu göz altına alınmıştı.

HİSARCIK, KÜTAHYA (rehberaydin.com) – Aydın’ın Didim ilçesinde Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan operasyonda sinemaları aratmayan manzaralar yaşanmış 3 kuşkulu göz altına alınmıştı. Adliyeye sevk edilen 3 kuşkulu tutuklandı.

Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, Didim Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı sonrası Didim İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı gruplar Efeler Mahallesi İmbat sitesi mevkiinde bir siteye operasyon gerçekleştirmiş operasyonda 52 gram kristal, 10 gram kubar esrar, uyuşturucu haplar ve uyuşturucu aparatları ile 2 adet ruhsatsız tabanca, çok sayıda fişek ile bir ölçü para ele geçirilmişti. Operasyonda kaçmaya çalışan 3 kuşkulu ise yakalanarak göz altına alınmıştı.

Göz altına alınan şüphelilerinden R.B’nin 4 farklı kabahatten aranması olduğu ve cezaevi firarisi olduğu öğrenilmişti. Şüpheliler R.B ile birlikte M.M.S ve H.T Jandarmadaki tabirlerinin akabinde sevk edildiği isimli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi. – AYDIN

aydın haberleri – 3. Sayfa

Uyuşturucu, Jandarma, Hisarcık, Didim, 3. Sayfa, Haberler

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.