Fatih Erbakan’ın korona hakkındaki açıklamaları, partisinin Facebook sayfasını kapattırdı

Facebook, sık sık koronavirüsle alakalı kelamlarıyla gündeme gelen ve “Aşılar 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir.” diyen Tekrar …

19.02.2022
Fatih Erbakan’ın korona hakkındaki açıklamaları, partisinin Facebook sayfasını kapattırdı

Facebook, sık sık koronavirüsle alakalı kelamlarıyla gündeme gelen ve “Aşılar 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir.” diyen Tekrar Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan’ı affetmedi. Partiden verilen bilgilendirme argümanında, Facebook’un partinin sayfasını kapattığı duyuruldu.

Koronavirüs aşıları ve korona salgınıyla ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Tekrar Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan, kelamlarıyla dikkat çekiyordu.

“DOĞRULARI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Son olarak Tekrar Refah Partisinin resmî Facebook sayfasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Gelişme, partinin resmî Twitter hesabından duyuruldu. Parti’den verilen bilgilendirme argümanında “Onlar istiyor diye pes edecek değiliz. Ulusal görüş çizgisinde yola devam. Partimizin Facebook sayfası, Genel Liderimiz Dr. Fatih Erbakan’ın ‘Covid-19 hakkındaki gerçekleri ve doğruları haykırması’ münasebet gösterilerek kapatılmıştır. Onlar sesimizi kısmaya çalışsalar da bizler çok daha gür bir biçimde doğruları söylemeye devam edeceğiz.” tabirlerine yer verildi.

Öte yandan yapılan paylaşımda partinin yeni Facebook sayfasına da yönlendirme yapıldı.

Refah Partisi, Fatih Erbakan, Koronavirüs, Siyaset, Şimdiki, Haberler

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.