Evlilik öncesi ön balayına çıkan Özcan Deniz ve sevgilisi havuz keyfi yaptı

Özcan Deniz, geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi ettiği genç sevgilisi Samar Dadgar ile gittiği Kapadokya’da havuz keyfi yaptı. Toplumsal …

11.04.2022
Evlilik öncesi ön balayına çıkan Özcan Deniz ve sevgilisi havuz keyfi yaptı

Özcan Deniz, geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi ettiği genç sevgilisi Samar Dadgar ile gittiği Kapadokya’da havuz keyfi yaptı. Toplumsal internet hesabını faal olarak kullanan Samar Dadgar, havuzdan ve otelden kareleri de takipçilerinin beğenisine sundu.

Ünlü müzikçi Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile geçirdiği problemli boşanma sürecinin akabinde kendisinden 26 yaş küçük modacı Samar Sadgar ile aşk yaşamaya başladı. Özcan Deniz, geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi ettiği Samar Dadgar’la Kapadokya’da ön balayı yaptı.

HAVUZ KEYFİ YAPTILAR

Evlilik öncesi tatile çıkan ikili, kaldıkları otelde bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Toplumsal internet hesabını etkin bir biçimde kullanan genç modacı, sevgilisiyle sık sık pozlarını paylaştı. Çift birlikte havuz keyfi yapmayı da ihmal etmedi. Otelde eğlenceli vakit geçiren ikili, Özcan Deniz’in başrol oynadığı Asmalı Konak’ı çekildiği konağı ziyaret etti.

İşte çiftin tatilinden kareler…

Magazin

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.