Birinci Sınıf İş Elbiseleri Giviu’da!

11.04.2022
Birinci Sınıf İş Elbiseleri Giviu’da!

Sevcan Durmaz iş elbiseleri konusunda sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sunmuş olduğu potansiyel oluşumlu hizmetleriyle hizmet sahasını her geçen güçlendiriyor ve güncelliyor.

Yılların deneyimiyle sizlere 20 yıldır sektörde hizmetler sunuyor. İş tişörtü konusunda sunmuş olduğu ahenkli hizmetlerle Sevcan Durmaz farkını ortaya koyuyor. Sınırsız kalite koşullarında bütüncül bir hizmet deneyimini sizlere sunmayı başarmaktadır.

Özel Tshirt Iş Baskı

İş Elbise Mont ve Tshirt ürünleri

Başarılı bir dikim ustasından hizmet almak istiyorsanız Sevcan Durmaz sizlere bu alanda en kaliteli hizmetleri sunmayı başarıyor. Ünlü modelist İsviçre’ye ve Almanya’ya mont ihracatı yapıyor. Avrupa’nın birçok önde gelen firması Sevcan Durmaz’ı tercih ediyor. Ünlü tasarımcı aynı zamanda Türkiye’de birçok firmaya öncülük ediyor.

Profesyonel Hizmetler

Polar Mont

Softshell iş elbise montları

Yazlık iş elbisesi ürünlerinin büyük bir titizlik eşliğinde piyasaya süren Sevcan Durmaz hizmet potansiyelini sürekli olarak genişletiyor.

Müşterilerine en kaliteli yazlık iş kıyafetleri ürünlerini sunmakla beraber yazılık iş kıyafetleri erkek alanında da hizmetler sağlıyor.

Yazlık iş kıyafetleri bayan ürünleriyle de farkını ortaya koyarak yansıtıyor.  Ünlü modelist sunmuş olduğu hizmetlerin tamamını kendine ait olan www.giviu.com.tr sitesinde paylaşıyor.

 

Bu siteden ürün siparişi hizmeti verebilir ve hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ünlü modelistle iletişime geçmenin en kolay yolu 0 216 523 00 63 numaralarını tuşlamaktır. Bunun yanında Whatsapp iletişim ağı üzerinden de sipariş taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Sevcan Durmaz iş elbiseleri yazlık ürünlerini sizlere potansiyel bir oluşum hizmeti altında sunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.