Eşinin tabancayla ateş açtığı kadın, mermilerden kaçmak için 3. kattan aşağıya atladı

Çerkezköy ilçesindekibir apartmanın 3’üncü katında meydana gelen olayda, bir çocuk sahipleri A.K. ile eşi E.K. ortasında bilinmeyen nedenle …

14.08.2022
Eşinin tabancayla ateş açtığı kadın, mermilerden kaçmak için 3. kattan aşağıya atladı

Çerkezköy ilçesindekibir apartmanın 3’üncü katında meydana gelen olayda, bir çocuk sahipleri A.K. ile eşi E.K. ortasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında teze nazaran E.K., üzerindeki tabancayı çıkarıp, eşine yanlışsız ateş açtı.KAÇMAK İÇİ…

Çerkezköy ilçesindekibir apartmanın 3’üncü katında meydana gelen olayda, bir çocuk sahipleri A.K. ile eşi E.K. ortasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında argümana nazaran E.K., üzerindeki tabancayı çıkarıp, eşine hakikat ateş açtı.

KAÇMAK İÇİN 3. KATTAN AŞAĞI ATLADI

Merminin başını sıyırarak yaraladığı A.K., kaçarak kendisini balkondan attı. Apartmanın altındaki iş yerlerinin terasındaki beton yere düşen A.K.’yı görenler, dunumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi.

KADIN HASTANEYE KALDIRILDI

İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve jandarma takımı sevk edildi. A.K., sıhhat takımlarının olay yerinde yaptığı birinci müdahalenin akabinde Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedaviye alındı. Jandarma, olayın akabinde kaçan E.K.’yı yakalamak için çalışma başlattı.

aydın haberleri / 3. Sayfa

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.