Ehliyet ile KPSS’ye girilir mi? Sürücü belgesi ile KPSS 2022 sınavına girilir mi?

KPSS tarihinin yaklaşmasının akabinde birçok kişi “ehliyet ile KPSS’ye girilir mi?” Sorusunu merak ediyor. T.C. kimlik kartını kaybeden …

Ehliyet ile KPSS’ye girilir mi? Sürücü belgesi ile KPSS 2022 sınavına girilir mi?

KPSS tarihinin yaklaşmasının akabinde birçok kişi “ehliyet ile KPSS’ye girilir mi?” Sorusunu merak ediyor. T.C. kimlik kartını kaybeden vatandaşlar çoklukla Şoför dokümanı ile KPSS 2022 imtihanına girilir mi? Sorusunu merak ediyor ve araştırıyor. Pekala, Ehliyet ile KPSS’ye girilir mi? Şoför evrakı ile KPSS 2022 imtihanına girilir mi?

Kpss‘ye girecek olan adayların kimlikleri ile ilgili yaşadıkları sorunlar sebebiyle imtihana ehliyet ile girmenin mümkün olup olmadığını merak ediyorlar. Bu haberimizde ÖSYM tarafından mevzu hakkında paylaşılan açıklamaları sizlerle paylaşacağız. Pekala, ÖSYM tarafından yapılan açıklamalara nazaran Ehliyet ile Kpss‘ye girilir mi? Şoför dokümanı ile KPSS 2022 imtihanına girilir mi?

EHLİYET İLE KPSS’YE GİRİLİR Mİ?

Konu hakkında ÖSYM başkanlığı tarafından yayınlanan görüntüde anlatılan bilgilere nazaran, Şoför evrakı, Meslek kimlik kartları Vb. Öteki tüm dokümanlar imtihana giriş için geçerli evrak olarak kabul edilemez. Bu nedenle imtihana girmek isteyen şahısların T.C. kimlik kartını yanında bulundurması gerekiyor.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.